:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Punisher'den veda...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
1000. msja ula?t?ktan sonra forumu b?rakmaya karar verdim arkada?lar..yorum hakk? sundu?unuz t?m payla??mlar i?in t?k ederim..g?zel arkada?l?klar edindim bu k?sa s?rede..tan??abildi?im,tan??amad???m herkese y?rekten t?kler,keyifli payla??mlar...
Nereye Yaw iyiydik Karpuz Kesecez Daha Big Grin
Aaa Bak Olmadi Şİmdİ Ama Bu Neden 1000..???daha Devamida Gelİr Sıkıldın Mi Buralardan Yoksa ???bİ Daha DÜŞÜn Derİm Ben .....sonra PİŞman Olma Ya Özlersen Burayi PaylaŞtiklarini ...
Smile özleyeceğim yanları da olacak tabii sadece sıkılmak değil yani,forumdan kaynaklanan sebeplerden ziyade kendi sebeplerim de var..ilgi gösterdiğiniz için tşk ederim Wink
rose yazdığın tüm kelimelere dikkat et!!!

punisher yıl 2003 ve ben duygusuz da 1000. msjı mı yazdım yıl 2006 bak ben gene burdayım ama bakma msj sayımın 4000 lerde olmadına Big Grin
Olsun Bak Benden Sana SÖlemesİ PİŞman Olursun Ama İllede Kendİ Sebeplerİm Dİyorsan SÖzÜmÜz Yok Ama Yİnede Sen Bİ DÜŞÜn....
ilginç bir bırakma da saçma...nese sen kararını wermişn saygı duyarz hayatnda başarılar (:
Punisher Arkanday?m Sen B?rak?rsan Bende B?rak?r?m Big Grin
AdAmIn1i hikaye yazma Big Grin
S?rf Senin Y?z?nden B?rakacam Olm Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5