:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ii hisset bu yazdıklarımı :(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
SevgiLi!!!

Baq yoLun sonundaız şimDi.. Son kez vuRdun hançeri.. Hiç düsünmedin yine umurSamadın bei..

Ben yine biçare Sensizim bu limanDa.. Yine yoqsun yaımDa.. Ama bu acı Daha farkLı Daha derin ve Daha yakıcı.. NereYe baqsam nereYe gitsem sein izlerini qörüorum sewqili.. SensizLiqin bu kada zor oLduqunu defaLarca tatmıStım zaten.. ama siMdi sıra sende...

Haykırıosun sevqili.. İlk deFa umursuosun beLkide ilk defa yoqLuqumla bousuosun ve İlk defa arıosun beLkide bei.. Nerdesin diosun nerde... baq burdaIm sevqili.. Kocaa bi ucurumn esiqindeim.. Hadi soyLe son sözLerini ..
Gitme dioSun bana qitme.. Ama artıq coq gec sevgiLi... Teq bi adım kaLdı sonsuzLuquma.. Hadi şimdiDe yaLnız bıraq bei.. ama son sözLerimi ii diNle...

Ben sana sıqındım sevgiLi.. Sana dayandım.. Sana güvendim ve inandım.. En önmlisi canımdan can biLdim ve sei öLümüne sevdim.. Sen ne yapTın peqi sevqiLi.. Nelerden vazqecebiLdin,,NelerLe savasabiLdin.. Kısacası bu iLişki için ne yapabiLdin.. Bei yaLnızLıqıma,bei öLüme,bei senSizliqe itmeq haricinde.. Soruorum sevqili Ne yapabildin..Ben sensizLiqte yanarKen sen hayaTını yasadın güLüp eqlendin.. Ben katRan karaSı gecelerde sensizLiqle boqusurken sen sıcaq yaTaında mışıL mışıL uyudun.. Ben sevqiLi ben sei deLicesine severKen ve özLerken sen bei umurSamamazLıqınLa son bir kez daha yıqTın..Şimdi söYle sevqili sen ne yapTın?!?

Dur ben söyLim sevqili!!

Sen aldaTTın,,aqLattın,,YAktın yıqTın,,yaLanların,,umurSamazlıqların arasında boqDun bei.. şimDi ise tam öLüme yaqLasmısken Gitme diorsun sevgiLi gitme.. Neden be sevqiLi neden!! Ewet sevqili ii dinLe,,ii oku,,ii hisset bu cümlelerimi.. Çünkü bunlar son hayKıruslarımdır sana son sözlerim,,son feryatLarımdır sana dair oLan...

Ben sei cıKarsızca coqsefdim sewqiLi.. Ama sen bei öLüme ittin..öLüorum sevqiLi duy sesimi..

Son saniyeLerim hatta son dakikaLarım sevqili.. Dur bi bakayım son kez taptıqım gözleriNe..Son kez koklayaYım özLediqim kokunu,,Son kez öpim ve son kez SENİ SEVİORUM diip cekip gideim bu lanet oLası hayattan..SEnde son kez baq sevqiLi qözLerime.. Ama ii baq diqqatLi baq bu gözLere cünkü Bir daha asLa göremeyeceqSin sana sevgi dolu bakan bu qözLeri.. Son kez tut eLLerimden cnkü bir daha asla tutamayacaqsın bu eLLeri.. Son sözlerini haTTa son umursamaz tavırlarını takın.. cünkü,,cünkü birDaha umursamaz davranamıacaqsın bu bedene...

Sus sevgiLi.. vazgectim sadece sus... Gitme deme bana,,Seni seviorum deme...Sensiz yasayamam deme Sana bişi oLursa bnde biterim deme bana sevgiLi deme.. Sen ittin bei bu ölüme..sus sakıN özür diLeme.. Ama teq bişiyi unuTma sevqili sevdim sei.. Sein umursamaz tavırlarıNa inat sevdim...

Evet sevqiLi qeldiq artıq yoLun snuna.. Hadi bıraq ellerimi bırakta gideim sonsuzLuqa..Unutmadan sakın aqlama artımdan sakın üzülMe..Hadi son kez baq qözLerime ve son bir Kez ver bi buse.. Ve ardına baqmadan son birse solemeden git sevqiLi..Unutmadan al bu notu Ben sonsızluqta ilerlerKen ac oku!! Ama sakın qözyasLarını akıtma sevgili.. cünkü ben zaten qözyasLarımla yazdım o saTırları.. Hadi HOSCAKAL sevdiqim vakit geLdi.. Gidiorum artıq senden coqqq uzaqLara...Atıorum adımımı ve ben ölüorum sevgili Elveda!!!

NOT; DEmiştim sana sevgili sabrımın son sınırLarı die..
DEmiştim sana sakın bıraqma ellerimi die..
Herse için coq gec sevdiqim.. ben sonsuzLuqta sana hasRet yasarken sen bensizLiqte mutLu ol yine gülüp eqlen sevgili...Baska kollarda ara teseLLiyi.. baska qözlere bakıp ver sevqini...
Unutma sakın sevgiLi.. sakın ama sakın bana yaptıqLarını yapma kaLbindekine.. yakma sakın bir canı daHa..
Ben acınlada mutLuydum yasatTıqın güse gunlerlede.. şimdi yırt at bu noTu ve unut benLE ilqili ne kaldıysa geride... SEn unut sevgili.. ben sonsuzLuqta dahi hep seinle yasıyacaım söz.. Ve inan sevgili inanki hep koruyacaım sei.. Tüm kötülüklerden.. kısacası Melein oLaraq hep yaında olacaım sen bei unutMus olsan dahi....