:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Selam Ark.Lar Ben Lacey
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Yeniyim burda.14 ya??nday?m ve payLa??m portaLLar?n? seviyorm.Metal-RocK dinLerim .. Biraz emo'luk var galiba bende .. Ayr?ca gothicim .. Iron Maiden,Evanescence,FlyLeaf,Greenday,Linkin Park,3 dooRs dowN,Metallica,CoF dinlerim ..
Fazla gencim ? BeLki .. ama bunu kabuLLenecek kadar oLgun ki?iLer var burda san?r?m .. Zaten fazLa k???k buLan ?ok oLursa bi daha girmem tabi .. Size kaLm?? ..Confusedmiley24:

Tan???r?z ,ama msn fLn istemeyin .. Pm atmaya ba?Lad?n?z zaten t?k .. ??te ben b?le biriyim .. Sorusu oLan ?
$unu Unutmu$sun nErden vE aDın Ne ???? Big Grin
bu aRada nDn FaSla qenç oLasın kİ BndE 14 ya$ındayım..Wink yOk be nDn snİ küÇük qöreLİm snDn küÇükler vAr..
bu araDa ho$qeldin..Wink Wink
Aram?za ho? geldin...

Yav ben ?ok mu ya?l? kald?m bu forumda yav...:confused: :yikildim:
yoq bea her şey yaşta kaLsaydı .. adım BüşRa ve şehir:ank denen irenç şehir .. İstanbulda 10 yıl yaşadıktan sora aLışmak zaman aLıyo ..
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aram?za ho? geldin...

Yav ben ?ok mu ya?l? kald?m bu forumda yav...:confused: :yikildim:
ya$ ka?t? tUtiC?m Senin..:confused: :yikildim:
Lacey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoq bea her şey yaşta kaLsaydı .. adım BüşRa ve şehir:ank denen irenç şehir .. İstanbulda 10 yıl yaşadıktan sora aLışmak zaman aLıyo ..
nErEsi İnrÇ $ehirin ki..????bnc£ Çok qüseL bi $£hir..ama bu s£nin dü$üncen..Wink
bak yazımın tamamına bakmıyosun :: istanbulda 10 yıl yaşadıktan sora alışamadım diorm .. yani ist.la karşılaştırıldıında hoş diil diyorm ..
okudum jnm ya ndn kıSıyosun kİ b£n sad£c€ Ankaranın kÖtü Bİ $ehir olmadıqını sölemek istedim..
Ankara Ankara Güzel Ankara...

Bende 2 şehirde de yaşamış biri olarak...

Başkentimizi tek geçerim...

(İstanbul çok kalabalık yavv)..

(Yav cadıcık yaşım yazıyor ya profilimde...)
23 mü yanİ..???? Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11