:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar 3 yıl beraber oldugum bırısı vardı nişanlanmak istedik cok mutluyduk o ailesi ile konuştu ben aılemle konuştum benım aılem mutlulugumu gorunce tamam dedıler gelsın onun aılesı benı ıstemedı bırbırımızı cok sevdıgımız halde 8 ay once ayrıldık cok yakın arkılerım onun baskalarıyla grştugunu soyledı ınanmadım fakat takı gozumle gorene kadar bıgun bana msj attı senı sevıyorum askım yapamıyorum dıye emanetını al dıye cıktım dısarıya kapının onunde kırmızı guller bende senı sevıyorum dedım ama ne yapacaz dedım bılmıyorum aılem ıstemıyor dedı neyse knşmayı bıtırdık o gun aradan ıkı gun gectı bı kızla gectı gozumun onunden ve bu 3 kıza kadar devam ettı bıgun yıne msj geldı ne yapıyon dıye bende senle grşmek ıstemıyorum o kızlar kımdı dedım kuzenım dedı ve ınanamadım tanıdıgım bınkuzenı var ona sordum yalan soyluyo dedı ve aradan 8 ay gectı benı aradı benı unutamadıgını artık engel kalmadıgını soyledı aılesı ıkna olmuş mst oldugumuz bı zaman ıstemeye geleceklermış fakat bu seferde ben karar veremıyorum yardımınıza ıhtıyacım var arkadaşlar ne yapmalıyım bayagı uzun oldu kusura bakmayın amaSadSadSad
o kızla onun kuzenimi deilmi tartışılır ama seni unutmamş olsaydı bşkalarıyla brlkte olmayı denemzdi en azından ...

ßiraz zaman isde we ne kdr doqru oldqnu araştr bence..
araştırdım onlar kuzenı degılmiş gercek kuzenlerı soyledı bunuda
Çivi çiviyi söker diyerek çıkmış yola., ama anlamışki senin yerini kimse tutmuyor demek ki., anladıgım kadarıyla 3 kız arkadaşı olmuş ben olsaydım kabul etmezdim bu benim fikrim..

Ama ben kalbimin sesini dinlerim diyorsan kabul et..
cok seviyorsan al karsına enıne boyuna konus kafandakı tum soruları durustce cevaplamasını sağla..fakat bu olanları kendıne yediremıyorsan bu içsel bı hesaplasmaya donusebilir o zaman devam etme derim hersey sende bıtıyor
bn olsam 18 yasında nisanlanmam..
Bende Elbette Konuştuğun olabilir ama daha yaşın erken değilmi kocaya gitip napıcan Big Grin
Evet bencede biraz erken Smile

Evlilik için bu kadar acele etme bencede
aa iLk defa benim dediğim bir söze onay verdi Tongue
iLLeth.! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bn olsam 18 yasında nisanlanmam..
cok tşkler arkadaşlar fikirlerınız için artık bende düşünmüyorum erken gercektende yok dedım kendısınede benım için bir ilişkide güven cok önemlı ve ben o ınsana güvenmıyorum.
Sayfalar: 1 2