:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: [ Sensizliği Kabul Ediyorum Ve Gidiyorum ]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bütün acılarım sağırdı sen duymadın , gözyaşlarım bile halen ıslakken sen dokunamadın.Ne çok hayaller sahiplendik hepsi kırık dökük yarım kaldılar.Mevsim sonbahar daldaki son yaprakta düştü.Ümitlerimde soldular tıpkı o dökülen yapraklar gibi..

Kalbim seni taşımakta öyle zorlanıyorki artık elimde dilimde varmıyor yazmalara [seni]..Senin sevdan bu bedene düştükten sonra neyleyim ki sen yokken yanımda yazı, kışı, baharı ve her şeyi.

Her şey anlamını yitirmiş , o açan çiçekler gözümde yasa bürünmüş gibiler.İçim kan ağlıyordu yağan her yağmurlu günlerde.Hatırlarsın di mi yağmur çiseliyordu ilk o gün ..Belki de bundan hep seni aklıma getiriyor yağmurlar .

Bu sana son yazışım karagözlüm.İçimdeki sevdayı sana armağan ediyorum ve gidiyorum artık eğer seni unutacak gücüm olsaydı çoktan unuturdum ama yapamadım.Çünkü gittiğine inansaydım beklemezdim.Bekledimde ne oldu geri mi geldin tabi ki hayır.Gelmeyeceğini de biliyorum.Ama seven bir kalp anlasana kolay kolay vazgeçemiyor.Sensizliği kabul ediyorum artık ve gidiyorum..
Belkide bunu en başından yapmam gerekirdi olmamıştı o zaman.Şimdi her şeye nokta koymasını bana da öğrettin.
Bilki ; seni çok sevdim.Yazan ellerim senin uğruna hep seni feda etti.Seven kalbim hep seni sevdi ölümüne.Gören gözlerimde senden başkasını asla göremedi.Sanmıyorum ki yerin dolsun.Yerini doldurmak içinde kalbime asla birini alamam ki.İnsan acısını kapatmadan yarasını sarmadan nasıl bir sevdaya tutulsunki.Ben seni severek hep yanmışım.Sevmek sende başladı , aşk senle başladı.Unutmayan bir kalpte hep hatıran kalsa bile unutmaya gidiyorum seni.Yüreğim bana ağır geliyor taşıyamadığım yük omuzlarımda değil içimde kalbimde.

Bugün sana böyle uzun yazmak istedim içimde kalmasın diye zaten hiç bişey kalmadı içimde her şeyi yazdım çizdim sana.
Son bir şey söylemek istiyorum.Hayatta kimseye beddua etmedim (gitmiş olsan bile ) heleki sana gözümden bile sakındığım kişiye sana asla ağzımı açmadım açmam da.Mutlu olmanı her şeyden en çok isterdim bilirsin.Seni tanıdım her şeyini biliyorum.İçimde olanlar bana kalsın bırak acısa bile senin yerin hep güzel duracak bende.Ben senin sevginin sahibi olamadım başkasını sende içim nasıl kabul edecek bilmesem de çok üzgünüm.Bu satırları yazarken kendimi öyle zor tutuyorum ki yine dinliyorum o şarkıyı ve yine sen içimi sızlatıp duruyorsun.Veda zamanım geldi sana Seni seviyorum severek kalbimde götürüyorum seni..Unutmak için elimden geleni yapacağım.Bana yaşattığın her şey için sana teşekkür ediyorum.Aşk seninle güzeldi seninle başladı seninle bitti..[SIZE=4]Yeri dolmaz sevgilim gidiyorum her şeyi sana bıraktı yaralı kalbim.Sakın üzmesin seni şu hayatta hiç bişey.Ben bilirsem buna dayanamam.Güzel olan ne varsa her şeyi kalbine yolluyorum mutlu ol sevdiğim………[/SIZE]

[ Şarkımızı söylüyorum sakın ağlama , kıyamam ki sana benim olamasan da..Hatırlarmısın bir zamanlar ? ]

Hüzünçiçeği
Bu son yazımdı.Herşey bana acı veriyor artık.Gerçekten kalpten sevenlere bişey söylemek istiyorum sevdiklerinizden ne olursa olsun asla vazgeçmeyin o bırakıp gidicek olsa bile gitmesine asla izin vermeyin sevgi kolay bulunmuyor,yakalandımı ellerinizden kayıp gitmesine asla asla izin vermeyin.İnsan bazen küçükte olsa öyle arıyorki o sevgiyi.Hepinizin herşey kalbine göre olsun sevdiklerinizin yanınızdan hiç gitmemesi dileklerimle.Hoşçakalın..
yazına hiçbir sözüm yok...
zaten söyleyeceklerimi az çok tahmin edersin...
fakat ben son yazım sözüne takıldım..
neden böyle bişey söyledin..
kelimelerin öksüz kalmasına neden izin vereceksin..
kalemin neden senin hasretini çeksin...
bu güne kadar herşeyini kağıdınla paylaşmışken neden yüzüstü kalsın...
ben sadece senden yazılarının devamını istiyorum...
Ben bu yaziyi yorumsuz birakiyorum cunku gidisini ve son yazin olusunu kabul etmiyorum..

Kimse kendinden gidemez icindekilerden kacamaz aci varsa eger o her durumda sneinle birliktedir burda sadece paylasarak bir nebzede olsa dagitirsin ne kadar hatirlandikca acitsada paylasmak bir yerde cok iyidir..Dedigim gibi gidisini kabul etmedigim icin bu konu uzerine fazla yorum yapmakda istemiyorum...

Sen benim huznumun solan cicegi birgun o huznun golgesinde tekrar yesereceksin..

:k:Bu her daim seninle...
Evet Hüzün bu son yazın değil diye umuyorum.
Ve yine umuyorum ki tekrar gelip bizimle içindekileri paylaşacaksın .
Ne yapacaksın susmak bir çözüm olacak mı ki bırakıyorsun yazmayı
İçindeki fırtınaları kağıtla kalemle dindirmeyipte ne yapacaksın.
Bazı dönemler vardır insanın hayatında geçmeyceğini sandığı veya çok zor geçirdiği
şu anda belki sende böyle bir dönemde zor bi dönemdesindir. Sarılabileceğin bir tek kelimeler varken elinde onlardanda vazgeçecek değilsin ya.
Çokta acısa insanın içi genede o acıyla yaşamaya mecbur bırakılıyor bir şekilde
sende bir şekilde bununla yaşayacaksın. Unutamayacağına göre hiçbir şeyi çekip gitmekte bir çözüm olmayacaktır. Çünkü nereye gidersen git aklındakiler kalbindekiler hep senin birlikte olacaktır.
Görüşmek üzere
Tekrar görüşünceye dek kendine iyi bak Allah a emanet ol ...
Ellerine yüreğine sağlık Hüzün Yüreğinden geçenleri samimi bir şekilde ifade etmiş kaleme almışsın.
Ellerine yüreğine sağlık olsun
Özelini bizimle paylaştığın içinde teşekkür ederim.
unutamıcağını bile bile neden unutmak istiyorsun bu yazıyı yazan birinin unutması mümkün değildir okurken inan gözlerim doldu süper yazmışsın yüreğine sağlık senin
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazına hiçbir sözüm yok...
zaten söyleyeceklerimi az çok tahmin edersin...
fakat ben son yazım sözüne takıldım..
neden böyle bişey söyledin..
kelimelerin öksüz kalmasına neden izin vereceksin..
kalemin neden senin hasretini çeksin...
bu güne kadar herşeyini kağıdınla paylaşmışken neden yüzüstü kalsın...
ben sadece senden yazılarının devamını istiyorum...

Evet az çok bilirim demek istediklerini teşekkür ederim ince düşüncelerin için ayrıca..
Kişisel olarak yazıya uzun bir süre ara veriyorum belki yine yazarım bilinmezde şimdilik böyle olması gerek benim açımdan.Yoksa kelimeler boğazımda düğüm düğüm kalıcaklar nesef aldırmıyorlar bana boğuluyor gibi hissediyorum kendimi.Nasıl anlatsam bilmiyorum ama anlarsın beni.
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben bu yaziyi yorumsuz birakiyorum cunku gidisini ve son yazin olusunu kabul etmiyorum..

Kimse kendinden gidemez icindekilerden kacamaz aci varsa eger o her durumda sneinle birliktedir burda sadece paylasarak bir nebzede olsa dagitirsin ne kadar hatirlandikca acitsada paylasmak bir yerde cok iyidir..Dedigim gibi gidisini kabul etmedigim icin bu konu uzerine fazla yorum yapmakda istemiyorum...

Sen benim huznumun solan cicegi birgun o huznun golgesinde tekrar yesereceksin..

:k:Bu her daim seninle...
Canım benim dediklerinde belki haklısındır yalnız sessiz kalmak istiyorum.İçimde sızlayan çok şeyler var inan bana çok şeyler.
Nede güzel hüznümün solan çiçeği diyorsun bana seviyorum seni.
Benimde kalbim seninle..
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet Hüzün bu son yazın değil diye umuyorum.
Ve yine umuyorum ki tekrar gelip bizimle içindekileri paylaşacaksın .
Ne yapacaksın susmak bir çözüm olacak mı ki bırakıyorsun yazmayı
İçindeki fırtınaları kağıtla kalemle dindirmeyipte ne yapacaksın.
Bazı dönemler vardır insanın hayatında geçmeyceğini sandığı veya çok zor geçirdiği
şu anda belki sende böyle bir dönemde zor bi dönemdesindir. Sarılabileceğin bir tek kelimeler varken elinde onlardanda vazgeçecek değilsin ya.
Çokta acısa insanın içi genede o acıyla yaşamaya mecbur bırakılıyor bir şekilde
sende bir şekilde bununla yaşayacaksın. Unutamayacağına göre hiçbir şeyi çekip gitmekte bir çözüm olmayacaktır. Çünkü nereye gidersen git aklındakiler kalbindekiler hep senin birlikte olacaktır.
Görüşmek üzere
Tekrar görüşünceye dek kendine iyi bak Allah a emanet ol ...

Burdayım ama kendime ait yazılara nokta koymak istedim sadece.Zamana ihtiyacım var biraz belki ondan sonrası olur yada olmaz yine yazarım belli mi olur.En iyisi şimdilik böyle benim için.
Teşekkür ediyorum hepinize yanımda olduğunuzu bilmek gerçekten çok güzel.
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ellerine yüreğine sağlık Hüzün Yüreğinden geçenleri samimi bir şekilde ifade etmiş kaleme almışsın.
Ellerine yüreğine sağlık olsun
Özelini bizimle paylaştığın içinde teşekkür ederim.
Teşekkür ederim Aşksız.
Sayfalar: 1 2