:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yardım büyük ayrılık :(:(:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hemen Arkamda Dünyalar Güzeli Bir Kız Oturuyor..
1. Dönemin sonuna kadar onu hep platonik sevdim..
Silgi kalem ödev alısverısınden bska bir diyalogumuz olmadı...
İlk dönemin son günleri birbirimize çok yaklastık.. oyunlar oynamaya başladık..
güldük eğlendık mesajlastık...
2. dönemin çok güzel geçiceğini düşündüm belkide onunla birlikte bile olabilirdim..
Ama dönem bitmeden bana birşey söyledi..
-Biliomusun ben 25 ocakta ben bursaya gideceğim.. babamın tayni çıktı..( çorumda yasıoruz)
O anda kalbim durdu.. gözlerim karardı..
Bir anlığına hayattan kopmus gibi oldum..
O hafta aksamları hep dısardaydım..Alkol ve Sigara kullanmadıgım halde kullanma hissi duydum..
Ve bugun 22 ocak... son 3 gün..ama onu göremiyorum bile okula gelmıor.. okulların kapanmasından önce ondan hosladıgımı şifreli şekılde dıle getırdım.. sezdirmeye çalıstım...

Artık ayrı olacağım ondan... tmm unutmak zor , tamam unuturum , diyelimki unuttum unutana kadar yaşamayıda unutacağımı düşünüyorum..

Ve sizden bir tavsiye istiyorum ondan hoslandıgımı onu sevdiğimi söyleyim mi?

yazın bursada görüşeceğiz ... ama eğer ondan hoslandıgımı söylersem ters tepkı yaparsa tüm arkılıgımızın bozulacagını dusunuorum...
Bence hic bir his hic bir duygu yurekte saklamaya degmez baak gidecegini soyluyorsun yarina cikacagimiz supheli bence soyle zaten her halukarda uzaga gidiyor senden icinde kalmasin sonra daha cok aci cekersin hep kendine ya soylemis olsaydim nolurdu diye sormaktansa soyledim en azindan sansimi denedim demek daha az canini acitacaktir Smile
bnde arkadaşa katılıyorum...yarının garantisini ne kendimiz ne de sewdigimiz insanlar için weremiyoruzz...hayat gercekten cok kısa bir gunu bile kaybetmeye degmıyo bence...içinden geleni söyle kalırsa yazık olur...