:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 'Sınav stresi' dediler 3 gün sonra öldü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Erzurum'da mide bulantısı ve kusma şikâyetiyle kaldırıldığı hastanede sakinleştirici iğne yapılarak evine gönderildiği öne sürülen Emine Baki (22) 3 gün sonra hayatını kaybetti. Ev arkadaşı, Baki'nin durumu ağırlaşınca 112 acil servisi aradıklarını, ancak telefondaki görevlinin, sorunun "sınav stresinden" kaynaklandığını söyleyerek ambulans göndermediğini öne sürdü. Ev arkadaşı, taksiyle hastaneye taşıdıkları Emine'nin bilincinin hastaneye geldiğinde kapanmış olduğunu belirtti. Olayı büyük bir üzüntüyle karşılayan Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın talimatı doğrultusunda Emine Baki'nin ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. Atatürk Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Şahin Aslan ise "Bir ihmal olduğunu düşünmüyorum" dedi
ya aptal operatör doktora zaten bi şey demiyorum eğer acil arandıysa araç göndermek senin işin al işte bi hayat bitti belkide senin yüzünden sinir oluyorum böyle durumlara ya adam oturduğu yerden teşhis koyuya salak herif yaaa...haber için teşekürler