:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: acil yardımmmmm lüütfennn
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ya arkadaşlar size danışmak istedigim bi konu var lütfen yardım edin 2 yıllık bi ilişkim vardı ama güvensizlik yüzünden bitti simdide kenini oldüreceğini söylüyor eski sevgilim sizce öyle bişi yaparmı coook korkuyorummm:??
İki yılda onu tanımış olman gerekir biraz böyle birşeyi yapma ihtimali varmı onu sen bizden daha iyi bilirsin. Ama genel olarak bakacak olursak cehalet insana bunu da yaptırıyor.
Belki oda böyle bir delilik yapar. Umarım böyle birşeyi yapmaz tabiki. Sen onun yakın arkadaşları ile irtibata geçip durumu anlatırsan daha çok yardımcı olursun sanırım. Genede boş bırakmaya gelmez böyle birşeyin lafını eden birisini.
yaparSmile
Valla romayıda yakar.
ciddiyim
slmmmmmmmmmmmm:kk:
Sendaha iyi bilirsin sana karşı olan sevgisini samimiyetini iki yıl az bir zaman deyil en azından yapıp yapmıyacağını tahmin ede bilirsin aranızdaki sevgiyle birbirinize olan bağlılığınızla.Sana duygu sömürüsüde yapa bilir.
ya bence yapmaz bende bu durumla çok karsılastım ama yapmıolar korkma bence derim
bende çokkorktum uykusuz bile kaldım sadece seni psikolojik etkiler baska bişi olmaz yani