:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Filistinde Çocuk Olmak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Gürültüler duyuyorum yankınlardan ve genzim yanıyor annemse durmadan ağlıyor babam kapıda nöbet tutuyor kimileri dualar okuyor kimileri küfürler sawuruyor
sonra küçük evimizin çatısı çöküyor içeri duman bulutu kaplıyor birisi silah çıkarıor bomba atıyor annemse onlara yalvarıyor sonra adamlar bana bir silah doğrultuyor
savaş,7 yaşında benden hesap soruyor gözyaşım artık acı akıyor hayat benim için son buluyor....

Filistinde çocuk olmak böyle birşey sessiz kalmayalım lütfen
katılıorum böle şeylere sessiz kalmamak lazım..
Tabi tabii Sessizz kaLmamak Lazim ..

Peki ne yapiyor[Sun]uz SessiZz kaLmamak için ?
mesela yardım kampanyaları yapıoruz ordaki muhtaç insanlara yiyecek giyecek vs... yardımı...
ya qercekten cok can yakıcı bir durum uzuluorumm sessiz kalmamak qerekioo fkt bunu yapmak içinde bir bütün olmak qerekrr..
mesela yardım kampanyaları yapıoruz ordaki muhtaç insanlara yiyecek giyecek vs... yardımı...
SEN BUNU YAPTIIN MI..??
o yardımı düşünen onuda düşünür bu konudada kendini kasmaaaaa Tongue
nese bu sohbt beni astıı ben yatar yarnn okul warr ii qclrr
Sayfalar: 1 2