:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aklım ve Yüreğim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
sana ne desem bilmem ki? nasıl hitab etsem. önceden olsa aşkım derdim, sevgilim derdim. ya şimdi ne derim. yüreğime sordum herşeyin dedi. peki ya aklım ona hiç sorma hiçbirşeyin dedi. bunlar böyleler işte. orta noktası yok. yüreğim seni yere göğe sığdıramazken, aklım... ah şu aklım boşver bırak gitsin. giderse gitsin diyor. bende bilemez oldum ne yapacağımı. sevdim. aklımı dinlemedim hemde çok sevdim. şimdi acısını yine yüreğim çekiyor. ona da yazık değil mi? hep benim yüzümden ne olurdu biraz laftan sözden anlasaydım. bu hallere düşmezdim dimi. kimi zamanlar içim içime sığmıyor. biliyor musun? aklına gelecek hatta gelemeyecek bütün delilikleri yapmaya hazırım. ama kimi zaman duruluyorum. başlıyorum ağlamaya. durup dururken. yaşlandım mı ne artık reflekslerimi kontrol edemez oldum. öyle özlüyorum ki seni deliler gibi, gözüm hiçbirşeyi görmüyor. şeytan öyle güzel şeyler söylüyor ki bir bilsen. ah bi uysam. ah bir yapsam o dediklerini...
kimi zaman kendimle çatışıyorum. kimim ben, burda ne işim var. ne yapıyorum böyle. çok komik dimi. olduğum yerdeyim. senden önce nerdeysem ordayım. sen gittin ben hala burdayım. gel bide bana sor gerçekten gidebildin mi? sen gittin de ben seni yollayabildim mi?
böyleyim işte gittiğinden beri. birgün ii birgün kötü. zaman akıp geçiyor ama beni yaka yaka eze eze geçiyor. sanki üstümden geçiyor. ben sadece seyrediyorum. sanırım az kaldı. ya seni hala çok seven yüreğimden kurtulacağım. ya da sevme onu diyen aklıma kapıları ardına kadar açacağım. bu ikilem yedi bitirdi beni. sevgin ne hale getirdi beni. bi bak, korkma hadi bak ne haldeyim şimdi.....

Aşksız@Aşk Yaşanmaz.
sana ne desem bilmem ki? nasıl hitab etsem. önceden olsa aşkım derdim, sevgilim derdim. ya şimdi ne derim. yüreğime sordum herşeyin dedi.
Yüregine SağLık.
Aşksız bu yazıyı sen mi yazdın...mükemmel bir şey ya çok beyendim...yüreğine sağlık çok teşekkür ederimSmile)Smile)
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana ne desem bilmem ki? nasıl hitab etsem. önceden olsa aşkım derdim, sevgilim derdim. ya şimdi ne derim. yüreğime sordum herşeyin dedi.
Yüregine SağLık.
Teşekkür ederim seninde Yüreğine sağlık olsun
Dostcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşksız bu yazıyı sen mi yazdın...mükemmel bir şey ya çok beyendim...yüreğine sağlık çok teşekkür ederimSmile)Smile)

Sende yaza bilirsin hiçte zor deyil Dostcu
beğendiğin için teşekkür ederim. Seninde yüreğine sağlık olsun
teşekkürler Aşksız ilham geldiği zaman ben yazabiliyorum buda benim özelliğimSmile))Smile))
Ne güzel yaz tabi ya söyleyemediklerini ifade edemediklerini kaleme alabilirsin bizimlede paylaşa bilirsin bu çok güzel olur.
AŞKSIZ die bi nick aLmıssın ama bence sen tam anLamıyLa bi AŞK ADAMISIN.... veya KADINISIN (kızmısın erkekmisin biLmiorum kusura bakma )insanda aşk dugu sewqi vs. oLmasssa bunLarı zaten yazamazz demii ......

EaqLe qirL
O YÜZDEN COKKKKKK TESEKKÜRLERR bizimLe payLAstıqın içinnn.....
eaqle qirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AŞKSIZ die bi nick aLmıssın ama bence sen tam anLamıyLa bi AŞK ADAMISIN.... veya KADINISIN (kızmısın erkekmisin biLmiorum kusura bakma )insanda aşk dugu sewqi vs. oLmasssa bunLarı zaten yazamazz demii ......

EaqLe qirL

Kızmıyım erkekmiyim öğrenmek çokmu zor neden öğrenmiyorsun veya neden sormuyorsunBig Grin
yasakmı sormak öğrenmek merak etmemişsin demekki etseydin kızmı erkekmi olduğumu öğrene bilirdim.Big Grin
sen sorana kadar söylemicem merak et bakalımBig Grin
Sayfalar: 1 2 3