:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: keşke seni tanımasaydım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
O yıl hayatının en güzel yazını yaşayacağını düşünüyordu adam.Harita üzerinde bakıyordu şehirlere bir arkadaşıyla.Bütün yılın stresini üzerinden atmak istiyordu artık.Ve planları çoktan yapmıştı,arkadaşıyla.İlk önce izmire gideceklerdi ve sonra ege bölgesini baştan aşağı gezeceklerdi.

Tam yola çıkmak üzereydiler ve adam arkadaşına ben çok heyecanlıyım dedi ilk kez.Arkadaşıda heyecanlıydı aslında ama belli etmiyordu.Bulundukları şehirden oldukça uzak bi yerde mola verdiler ve geçmişi ve yaşadıklarını arkada bırakmıştı.Artık özgürdü ve çok mutluydu.

İzmire geldiklerinde burası cennetmi dediler.Ve hemen kalacak yer aramaya başladılar.Çok eski bi dostlarında kaldılar o gece.Ertesi gün hemen bi araba kiralamak istediler.Çok aradılar ama araba kiralıcakları yeri buldular.İçeri girdiler ama adam o anda karşısında gördüğü sekreterden o kadar etkilendiki konuşamadı belli bir süre.Daha sonra adam sekretere dediki:

Adam:Merhaba biz araba kiralamak istiyorduk,yardımcı olabilirmisiniz.
Sekreter:Tabi yardımcı olurum,zaten işim bu.
Adam:Şu arabayı kiralamak istiyoruz ne kadar
Sekreter:O araba biraz pahalıdır,size şu arabayı tavsiye ederim
AdamTongueeki siz öyle diyorsanız o arabayı kiralayalım

Arabayı kiraladılar ama adamın aklı sekreterde kalmıştı.Arkadaşına bile belli etmiyordu durumu.Arabayla uzunca bi tatil yaptılar.Artık arabayı geri teslim etmeleri gerekmektedir.Adam tekrar sekreteri göreceği için çok mutludur.Arabayı geri getirdiklerinde,adam sekretere arabayı alın kaporamızı geri verin der.Sekreter buranın sahibi burda yok yarın gelin kaporanızı alın der.adam bu duruma çok öfkelenir çünkü planları bozulmuştur.Adam sekretere bize dediğiniz gün arabayı getirdik biz bi gün daha kalamayız burda der.Tartışmanın sonucunda adam kalmayı kabul eder,çünkü sekreteri tekrar görebilecektir.Oto kiralamanın tam karşısındaki otelde kalırlar...

Sabah olur ve tekrar oto kiralamaya giderler.Adam sekretere bize kaporamızı verin gidelim der.Sekreter buranın sahibi henüz gelmedi siz şöyle oturun ben telefon açim der.Sekreter telefon açtıktan sonra 2 saate kadar patron gelecek der ve adam ile arkadaşı beklemeye başlar.Adam 2 saat sekreterle muhabbet eder.Ve o gün patron gelmez.Adam bu duruma çok kızar ben burda bi gün daha kalamam deyip sekreterle kavga etmeye başlar.Sekreter ağlamaya başlayınca adam yumuşar ve bi gün daha beklemeye karar verir.

Ertesi gün olur ve tekrar soluğu oto kiralamada alır adam ve arkadaşı.Sekreter tekrar patronu arar ve patron yine aynı şeyi söyler 2 saat sonra ordayım.Adam beklemekten sıkılmıştır ama sekreteri kıramıyordur.sekreterle konuşmaya başlarlar:
Adam:çok güzelsinin
Kadın:teşekkür ederim,sizde çok kibarsınız
Adam:Kaç yaşındasınız?_?(sekreterin büyük olduğunu düşünür)
Kadın:20 yaşındayım siz kaç yaşındasınız
Adam:bende 20 yaşındayım der ve birbirlerinin gözlerinin içine bakmaya başlarlar.

Patron hala gelmemektedir ve adam çok sinirlenmiştir.Sekreterle samimiyeti iyice ilerletmişlerdir.Sekreter bence siz kaporadan vazgeçin bu adamlar pisliğin tekidir der.Adam bizim senedimiz var onuda bize geri vermesi için beklemeliyiz der.Beklerler ama adam bi türlü gelmez.Çıkışta sekretere bu akşam bi yerlere gidelimmi der adam.Sekreter olmaz çok yorgunum der ama adam bi şekilde ikna eder.

Adamla sekreter sahilde bi yere giderler ve orda muhabbet etmeye başlarlar:

Adam:Sen niye orda çalışıyosun okumuyosun.
Kadın:Ailemin durumu çok kötü,babam sakat ve bakmam gereken 3 kardeşim var.
Adam:Çok üzüldüm hiç okumak istemedinmi
Kadın:Eskişehirde okuyordum ama babam sakatlanınca buraya gelmek zorunda kaldım ve okulu bıraktım.
Adam:Çok üzüldüm,oysa o kadar azimlisinki,demekki hayat insanlara adil davranmıyor.

Bu buluşmalar sürer ve adam bi gün kızdan hoşlandığını söylemek ister.Aslında kızdan hoşlanıyormu yoksa acıyormu kıza onu bile anlayamamıştır.Ve bi gün tekrar kızla buluşmak ister.senle bişey konuşmak istiyorum der adam.Buluşurlar ve tekrar aynı yere giderler.