:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 'Recep İvedik 2' 13 Şubat 2009 da Sinemalarda ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi unvanını taşıyan ''Recep İvedik''in ikinci filminin çekimleri tamamlandı. Alınan bilgiye göre, bu yıl gösterime girenler arasında en yüksek izleyici rekorunu 31 hafta gösterimde kalarak toplam 4 milyon 301 bin 641 izleyici ile elde eden ''Recep İvedik'' adlı yapımın ikinci filminin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi.

[url="http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://img4.mynet.com/ha4/r/recep-ivedik2.jpg"]recep-ivedik2.jpg[/url]

Senaryosunu Şahan Gökbakar, Serkan Altuniğne ve Togan Gökbakar'ın yazdığı, yapımcılığını Faruk Aksoy'un üstlendiği filmi, Togan Gökbakar yönetti.Recep İvedik'in tek akrabası babaannesi ile yaşadıklarını anlatan filmde, başrol oyuncusu Şahan Gökbakar'ın (Recep İvedik) babaannesi rolünü, Gülsen Özbakan canlandıracak. Film, 13 Şubatta vizyona girecek. Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi unvanını da taşıyan ''Recep İvedik-1''i sırasıyla 4 milyon 256 bin 566 izleyici ile 2005 yapımı ''Kurtlar Vadisi: Irak'' ve 4 milyon bin 711 izleyici ile 2003 yapımı ''G.O.R.A'' takip ediyor.

Filmin frangamanı

[videox]mms://haberav.mynet.com/hv/recep-ivedik-265.wmv[/videox]
PeehhTongue

Cok lazımdıBig Grin

Tşkler Ezber:tolga:
Birini izleyemedim tam ikincisine artık ne zaman kısmet olur (:
Mecburen izledim ama vcd 'de hiç beğenmedim...

1. sinden daha güzele benziyor.... uçakta gösterilen 2 olayada öldüm bittim gülmekten Big GrinBig Grin recebin devam et demesi Big GrinBig Grin içerdede one filan domalmanıza gerek yok birbirinize sarılın yeter nası olsa uçak düşerse %90 geberecezBig GrinBig Grin
oramakomaburamako bu da güzelmiş Big Grin
Ben beğendim Tongue

En azından güldürüyor Big Grin

TeşekkürlerSmile
Rica ederim efendim ne demek .. Big Grin
hiç kaçmaz kesin giderim
bnde fragmanını izlemiştim ve beğendim teşekkürler Hasan abi Smile
Meyve veren ağaç taşlanır misali....WinkWinkWink

Gene medyada üçbeş zibidi çıkar yok şöyle yok böyle demeye başlarlar gene...

Bana göre çokta güzel insanı güldürebiliyorsa ne mutlu...Valla ilk filmi seyrettim ve çok güldüm bununda fragmanına baktım ve hala gülüyorum ve mutlaka seyretmeye gidiyorumm..WinkWink