:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Issız Adam
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
ISSIZ ADAM

[/url][url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.sineport.com/filmres/2008/issiz_adam.jpg]issiz_adam.jpg

Yönetmen: Çağan Irmak
Oyuncular: Cemal Hünal, Melis Birkan, Yıldız Kültür, Şerif Bozkurt, Gözde Kansu

Senaryo: Çağan Irmak
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Tiryaki
Müzik: Aria
Kurgu: Ruşen Dağhan
Tür: Dram
Süre: 105 dk.
Yapım: 2008 - Türkiye
Dağıtımcı: Most Production www.mostproduction.com

Gösterim tarihi: 7 Kasım 2008

Resmi Web Sitesi: www.issizadam.com

Editörün Notu: Modern hayatın yalnızlaştırdığı insanları anlatan, yemekler, anneler, eski şarkılar ve aşk üzerine bir film.

Konu: Alper, 30’lu yaşlarda, kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Hayatının akışı, bir gün Beyoğlu’nun arka sokaklarındaki bir kitapçıya girmesiyle değişir, Ada’yla karşılaşır. Alper, Ada’nın güzelliğinden etkilenir ve Ada’yı takip etmeye başlar. Alper kopamadığı özgür hayatının içersinde Ada’ya yer açtıkça, yaşamının daraldığını fark eder.

issiz_adam01.jpg issiz_adam02.jpg

issiz_adam03.jpg issiz_adam04.jpg

issiz_adam05.jpg issiz_adam06.jpg
Bir gidemedim hea Tongue
Teşekkürler Yiğenim SmileSmile
TeşekkürLer PayLaşım için Ercan aßi Tongue
Gittim ve çok beğendim. Tam bir Aşk filimi izlenmesini tavsiye ederim...
Bitanem daha gitmedin mi? Wink
Teşekkürler Ercan...
Çok basit sıradan birkonusu vardı bilindik adam çok eşli sonra kızla yapamıyor kız evleniyor başka biriyle falan yurdışıda gidiyor...
Ama o filmi film yapanlar kesinlikle oyuncularıdır,çok güzel oynamışlar muhteşem ve muzikleri harikaydı..
Yani filmin konusu değil oyuncuları etkiliyor insanı..
abarttıkları kadar iyi değil..
sinemada izledim ve filmin cdsi çıktığı anda alcam kesinlikle film arşivimde olmasını istediğim bir film aşkların nasıl tüketildiğini anlatıyor ve aşkına sevgine sahip çıkman gerektiğini bir ilişkide en önemli şeyin açıklık olduğunu yaşadıklarını duygularını asla karşı taraftan gizlememen gerektiğini gösteriyor insanlara
ben kendi adıma söyliyeyim gerçekten harika bir film defalarca izleyebilirim...
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gittim ve çok beğendim. Tam bir Aşk filimi izlenmesini tavsiye ederim...
Bitanem daha gitmedin mi? Wink
Teşekkürler Ercan...
Yok Birtanem gidemedim Sad:
ama artık bitti sanırım bende cdden izlerim Smile
ben katılıyorum illeth bencede abrttıkları kadar güzel bir film değil ama sinemalarda çok seyircisi var seyircisininde hakkını verelim arkadaşlar...
Bi ara seyretsem iyi olucak
Sayfalar: 1 2