:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: güldüm ve kandırdım onları ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
yine yalnızım… içimde susturmayı başaramadığım haykırışlar…beni bir türlü anlamayan insanlar…yarı ölü ruh halim…gidenin bıraktığı boşluk…kabullenemediğim ayrılık…kurtulmaya çalıştıkça çırpındıkça içine daha çok girdiğim karanlık..!!
herşeye rağmen yaşamak zorunda olmak varya…öle çekip gidememek…senden başka kimsenin sana yardım edemeyeceğini bilmek…bekledikçe dibe vurmak…ağladıkça küçük düşmek…konuştukça haksız olmak…!!
kimsenin beni anlayamadığını anladığımda oyunu kurallarına göre oynamaya karar verdim…dik durmalıydım..içimdeki çıkmaza rağmen rol yapmalıydım…mutlu görünmeliydim…gülmeliydi yüzüm…mutluluk maskesine ihtiyacım vardı..taktım..güldüm ve kandırdım onları…kendimle kaldığımda kan aktı gözlerimden ama pes edemezdim…anlayamazlardı beni…duyamazlardı içimdeki sesi…hayat herşeye rağmen güzeldi onlara göre…onların içinde yaşabilmem için gülmem gerekiodu…gözlerimi farketmediler bile yüzümdeki tebessüm yetti onlara ve gün geçtikçe alıştım bu oyuna…ogünden sonra hep güldüm ve kandırdım onları….!!

alıntıdır...

angel_from_hell

yine yalnızım… içimde susturmayı başaramadığım haykırışlar…beni bir türlü anlamayan insanlar…yarı ölü ruh halim…gidenin bıraktığı boşluk…kabullenemediğim ayrılık…kurtulmaya çalıştıkça çırpındıkça içine daha çok girdiğim karanlık..!!
Sad Sad
teşekkürler cnm....
Yüreğine sağlık canım
mutluluk maskesine ihtiyacım vardı..taktım..güldüm ve kandırdım onları…kendimle kaldığımda kan aktı gözlerimden ama pes edemezdim…anlayamazlardı beni…duyamazlardı içimdeki sesi…hayat herşeye rağmen güzeldi onlara göre…onların içinde yaşabilmem için gülmem gerekiodu…gözlerimi farketmediler bile yüzümdeki tebessüm yetti onlara ve gün geçtikçe alıştım bu oyuna…ogünden sonra hep güldüm ve kandırdım onları….!!

Ama bir yere kandırabilirsin onları..
Alıntı:herşeye rağmen yaşamak zorunda olmak varya…öle çekip gidememek…senden başka kimsenin sana yardım edemeyeceğini bilmek…bekledikçe dibe vurmak…ağladıkça küçük düşmek…

Her şeye rağmen yaşamak..

Çok güzeldi alıntına sağlık Big Grin...