:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Recep Ivedik 2 Vizyona Geliyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
6557661.jpgDaha Recep Ivedik’in ilk versiyonu atesini yitirmeden, daha ilk filmin kirdiigi en cok seyredilen, en cok bilet alinilan ve en cok gise birakan film unvanini yeni almisken Sahan Gokbakar senaryosunu, castini herseyini hazirlayip cekimlerine baslayacagi Recep Ivedik 2′yi duyurdu.

Recep ivedik 2 Ne Zaman Vizyon’da?

Cekimlerine 1 Kasim’da baslayip 12 subatta ‘da vizyona girecegi aciklanan Recep Ivedik 2 icin sevenlerini simdiden merakla beklemeye basladi.

Filmin Konusu:

Recep Ivedik 2 ilk filmden tamamen bagimsiz olarak yazildi. Bu seride Recep Ivedik olmeden once yapilacaklar listesi hazirlamistir ve bunlari yapmaya calisir. Gişede geçilirsem delirmem
Filmin 12 Şubat olan vizyon tarihinde bir gecikme olmayacak. Çünkü yapımcı Faruk Aksoy, daha film çekilmeden sinema salonlarıyla el sıkıştı. Öte yandan Şahan Gökbakar, “A.R.O.G”un “Recep İvedik”in rekorunu geçmesi halinde neler hissedeceği konusunda ilginç bir açıklama yaptı: “Recep İvedik’i geçtiklerinde bir delirme anı ya da buhran yaşamam. Rekoru geri almak için kolları sıvarım.”
benim fazla bi beklentim yok şahandan aynı arog gibi olmasından korkuyorum ama şu bi gerçekki iyi gişe yapacak çünkü millet merak edecek aynı arog gibi gidecek herkes inş aynı hızda devam eder şahan...paylaşm için tesekkür
İlk filmde gülmekten gözümüzden yaşlar gelmişti, kim ne derse desin, ister küfürle güldürüyor isterse komik değil desin, 4.5 milyon seyirciyi salona çekmiş ve hepsini de güldürmeyi başarmış bir filmden bahsediyoruz.

İkinci filmi de sabırsızlıkla bekliyorum, çıktığı gün gideceğim.
Alıntı:İlk filmde gülmekten gözümüzden yaşlar gelmişti, kim ne derse desin, ister küfürle güldürüyor isterse komik değil desin, 4.5 milyon seyirciyi salona çekmiş ve hepsini de güldürmeyi başarmış bir filmden bahsediyoruz.

İkinci filmi de sabırsızlıkla bekliyorum, çıktığı gün gideceğim.

Primeval. senınle aynı fıkırdeyım kardesım.
ama bızım mılletımız artık napcagını sasırmıs. sırf elestırmek ıcın elestırıyolar
yanı elestırdıgınde sankı kendılerı dıger ınsanlardan ayrı bı kısma gırıyo. kendılerını kandırıyolar.

yanı dedıgın gıbı. ıster kufur ıster yetenek. ben bu adamı ızledıgımde bogazım agrıyıp karnıma sancılar gırıyosa, gozlerımden yaslar akıyosa artık
helal olsun derım. varsa boyle guldurebılecek bırı. cıksın oda yapsın bı fılm. onuda ızleyelım.

yanı bu gergın ortamda. bıraz gulmek herkese ıyı gelır. bırakın sebeplerı ve nedenlerını
hangımız kufretmıyoruz normal hayatta allah askına.
gıdıp bı bılet ayırın. gunu geldıgınde ızleyın. "ben memnun kalmadım, nesemı yerıne getırmedı" dıyen olursa bılet parasını ben verıcem Smile
kısmetse kuzenLe gidicez bizde Smile
şahan bu isi biliyor bu arada benden bi ipucu sahan 3 geliyor Smile