:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seni Sensizde Sevebilirim :(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
şimdi gidiyosun madem ki sevgili git sana kal demiycem ayaklarına kapanıp gitme demiycem.git ama birdaha asla geriye dönme sevgili ben unuturum seni zamansız başlayan aşkımızı git sen aldırma be sevgilim gözyaşlarıma bu gözyaşları senin için deil sen aldırma gözyaşlarım kendime senin gibi birini nasıl sevdim diye git sevgili git özgürsün artık ama sana ait ne varsa alıpta git içimden sevgimi aşkımı alıpta git dedimya aldırma diye sen gözyaşlarıma ben alılşırım sensizliğe sen aldırma sevgilim ben seni sensizde severim her sabah hayalinle uyanır gece gözlerimi gene hayalinin kollarında kapatırım sen bana aldırma be sevgilim ben seni sensizde severim o yüzden madem şimdi gitmek istiyosun git ama yavaş yavaş deil koşar adımlarla git ama geriye dönme birdaha sen aldırma sevgilim bu yürek seni sensizde sevebilecek kadar kocaman sus ve git…
Yüregine saglik ..

''Ahh bu gitmeler ne zaman bitecek .. Sevgilinin ardindan dökülen göz yaslari içimde kuruyacak'' ..
[quote=ѕαкℓıмѕıη]Yüregine saglik ..

''Ahh bu gitmeler ne zaman bitecek .. Sevgilinin ardindan dökülen göz yaslari içimde kuruyacak'' ..

insanoğlu yaşadıkça gözyaşları hiç tükenmez gibi geliyor bana allah ağlatmasın kimseyi:Smile
çok üzüldüm çok ağladım aptallığıma artık inanmak yok ......
Amin Cnm Insallah ..

Tabii ki Tükenmez gözyaslar, Gözyasi dendiginde sadece hüzünden; gözlerden dökülen yaslar degildir ki bazen insan mutluluktanda aglayabiliyor ..

Rabbim cümlemizi aglatmasin ki aglarsak oda mutluluktan olsun dilerim .. ( :
bnde beendim çok hoş bi yazı.

her sabah hayalinle uyanır gece gözlerimi gene hayalinin kollarında kapatırım sen bana aldırma be sevgilim ben seni sensizde severim !
BEGENDIÄžİNİZE SEVİNDİM YAKINDA DAHA GÜZEL OLAN YAZILARIMDAN OKUYACAKSINIZ İNSALLAH
HERKES KENDİNE İYİ DAVRANSIN ....
flame Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEGENDIÄžİNİZE SEVİNDİM YAKINDA DAHA GÜZEL OLAN YAZILARIMDAN OKUYACAKSINIZ İNSALLAH
HERKES KENDİNE İYİ DAVRANSIN ....

ayyy hiç güleceğim yoktu :yikildim:

sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayyy hiç güleceğim yoktu :yikildim:

CANIM SILAM HAYIRDIR NE GÜLDÜN YİNEEE BİTANEEEMMM:??
flame Adlı Kullanıcıdan Alıntı:CANIM SILAM HAYIRDIR NE GÜLDÜN YİNEEE BİTANEEEMMM:??

herkes kendine iyi davransın lafına güldüm güzelim yanlış anlama yazılarını bekliyorum sabırsızlıkla Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2