:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu ' Can ' Senin ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
O gün içimde sürekli bişeyler kopup gidiyordu.Yüzüne bakıyordum gözlerim doluyordu.Gözlerimi senden kaçıyordum o hüzünleri görme diye.Biliyorum birazdan gitmeliydin mecbur olduğun için..Ama çok üzülüyordum.İçim sızım sızım sızlıyordu.Ağlamama kızardın hep , ne yapayım elimde değil tutamıyorum kendimi.Çok sulugözlüyüm bilirsin.Dedim ya o gün içim yangın yerinden beterdi.Bir dakika önce sıkıca sarıldığım SEN , ikinci dakikada usulca gidiyordun yanımdan.Gidene kadar baktım ardından.Sende dönüp baktın.Hep bakıyordum.Biliyordum çok özleyecektim uzun bir süre yalnızlık benimleydi.Gidişini kabul etmek istemiyordum sürekli arkandan bakıyordum sanki bir an zaman durup sen geri gelecekmişsin gibi..

Ve bir gerçeğin çok iyi farkındaydım.Çok uzun bir süre seni görüp sana dokunamayacaktım , biliyordum , içim acıyordu seni şimdiden çok özlemiştim bile.Gitmesen olmaz mıydı sanki .Zordu o an ..Yine ağlamıştım yine yine yine..

Senide üzdüm öyle görmeni istemezdim beni affet nolur.Kısa bir zamana çok güzel şeyler sığdırdık ve şunu unutma kalbim hep senin ve seni çok çok çok seviyorum.

Uğruna feda edemeyeceğim şey yok senin için.Seni ölümüne çok seviyorum kalbimin en güzel yerinde benimle olacağını sakın unutma.

Bu '' can '' senin .(her zaman seninle)

(aslında kendimi tutamadım kişisel yazı eklemeyecektim (: )
yüreğine sağlık
Teşekkür ederim ..
rica ederim eh artık sizde benim şiirlerime bakarsınız umarım
Neden bakmıyormuyum elimden geldiği kadar bakmaya çalışıyorum (:
Yüreğine sağlık...
Teşekkürler Gülay sağol canım.
Yüreğine sağlık Hüznüm yine çok mükemmel dökülmüş yüreğinden çıkan kelimeler kalemine Smile
O kalemi bazen kırıp atmak istiyorum ama olmuyor beni tutan bişeyler var hep (:

Teşekkür ederim canım benim sağolasın sen..
yok canım benim sakın kırma kalemini emi Smile bizi güzel yazılarından mahrum bırakma Hüznüm SmileSmileSmile

Sende sağol hep bizimle ol olurmu Smile
Sayfalar: 1 2 3