:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 13 yaşında recm edildi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
162709.jpg
13 YAŞINDA TAŞLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ
Mahkeme tecavüz edenleri değil onu suçlu buldu. 13 yaşındaki kız çocuk stadyumda taşlanarak öldürüldü.
Kaynak:int hab.

Somali’de yeniden bir vahşet yaşandı. 13 yaşındaki kız çocuğu üç kişi tarafından tecavüze uğradı. Ancak Somali mahkemesi, tecavüz edenleri değil, onu suçlu buldu. Somali’nin Kismayo kasabasında evlilik dışı cinsel ilişkiye girme suçlamasıyla 13 yaşındaki kız çocuğu bir futbol stadyumunda bin kişinin gözü önünde taşlanarak öldürüldü.
Uluslararası insan örgütü Amnesty International’ın açıklamasına göre, İslamcı militanlar tarafından kontrol edilen Kismayo kentinde recm olayı 27 Ekim’de yaşandı. Vahşet sonrası Ayşe adındaki kız çocuğun yaşı 23 olarak açıklanmıştı. Ancak olay sonrası açıklama yapan baba, kızının yaşının 13olduğunu belirtti.

Çok güncel bir olayı anımsadım, adam 76, kız 14 yapilan eylem cinsel taciz....Neden her olayda bayanlar haksız, yoksa dünya erkek egemen bir topluma mı dönüşüyor....
Hem tecavüze ugruyor korumasiz(Örtülü oldugu halde) hemde öldürülüyor...
Akil almaz bir ahlak anlayisi ...

Eger din bunu emrediyorsa ben bu dinden degilim!
€zBeRimSinHem tecavüze ugruyor korumasiz(Örtülü oldugu halde) hemde öldürülüyor...
Akil almaz bir ahlak anlayisi ...

Eger din bunu emrediyorsa ben bu dinden degilim!
SEN ONCE DININ NEYI EMREDIYO ONU OGREN KARDESIM !!
OGRENMEDIGINIZ BILMEDINIZ DININIZI BOLE SAFSATALRLA YALAN YANLIS TANIMAYIN DERIM,,OKUYUN EN AZINDAN OGRENMEYE CALISIN,,KURAN I OKURSANIZ NE YUCE BI DINE SAHIP OLDUGUNU COK RAHAT BI SEKILDE ANLARSINIZ..
SAYGILARIMLA..