:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yiNe sensizLik koKuyoR oDam...!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
sensizLik kokuyoR odam yine... kiRpikLeRimden dökülen ya$Larımı siLmiyoR gene hiç kimse...hıçkıRıkLaRım s€ni sayıkLıyor gizLic€...

€nteLL€ktüeL isimLeR veRip, acısıNı hafifLetmeye çalı$tığımız ayRıLık, bana inaT, güçLü oLmaya çaLı$mama inaT yapı$ıyoR a$kımın yakasıNa...s€ssizLiğe itiyoR biR zamanLaR öpTüğün dudakLaRımı...t€krar RenksizLe$tiRiyoR RüyaLaRımı...söküp aLıyoR yüReğimden umutLaRımı...ne vaRsa siLip süpüRüyoR da, her $eyimi aLıP gidiyoR da b€nd€n, biR t€k seNi bıRakıyoR baNa...kaLbimdeki bütüN umutLaRı, hayaLLeRi, s€vinçLeRi bitiRiyoR da, biR tek seNi ba$LatıyoR y€nid€n ya$adığıM heR aNda...

€n zoRu da ne oLuyoR biLiyoR muSuN?gözLeRimden seNin için akan ya$LaRı sakLamaya çaLı$ırken biLe ba$ımı dik tutmak zoRunda oLmam...zoRundayım; çüNkü benim a$kıma bu yakışıR... acıRken biLe canı, duRmazken biLe gözya$LaRı bıRakmamaLıdıR benim a$kım ya$amayı.sensizLiğe inat güLmeyi, hayaTa inat ya$amayı, sana inaT mutLu oLmayı biLmeLidiR, küÇümsediğiN bu küÇük kızıN a$kı...

aLı$kanLık haLine getiRdiğiN bana acı veRme eyLemi, b€nd€ aLı$kanLık haLine getiRdi biR ba$ka hissi... yaLnızLığa sakLaR oLdum en güzeL çeRçeveyi....ve masanın üstüne değiL yüReğimin üstüne koyDum çeRçeveyi, göLgeLeyecek $ekiLde sensizLiği... geRektikçe bakıyoRum çeRçeveye, ne faRk ettim biLiyoR musun geçenLeRde tozuNu aLıRken?yaLnızLığım biLe yazaR oLmu$ s€ni.. yaLnızLığım biLe senLe ba$LaR senLe biteR oLmu$, mutLuLuğum gibi...

b€n g€n€ susMaya deVam ediyoRum... senLe yüRümeyi pLanLadığım yoLda, çeRçevemi de aLdım yanıMa, yaLnız ba$ıma ağıR ağıR iLeRLiyoRuM...
süperrr Big Grin

mjxxx Smile
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süperrr Big Grin

mjxxx Smile

saolll balımm mujukksss:$
yaLnızLığa sakLaR oLdum en güzeL çeRçeveyi....
güzeL Laf tuttum Big Grin
başLıqı yeter be Big Grin
saoL canm güzeLdi Big Grin
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaLnızLığa sakLaR oLdum en güzeL çeRçeveyi....
güzeL Laf tuttum Big Grin
başLıqı yeter be Big Grin
saoL canm güzeLdi Big Grin

saol bebek Big Grin begendıgıne sefındım
cok güzeldi hayatım Smile