:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ah be sevgili.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

içimin en büyük kıpırtısı...
sanki seni tanımak için varolmuşum gibi. peki ya öyleyse nerdesin şimdi...
adına sevgili mi demeli yoksa aşk mı? ama niye sevgilim değil aşkım birtanem değil! doğru ya benim değilsin ki...
dinle o zaman sevgili...
en çok sevilen en çok özlenen. bilinmez ki nerdesin kiminlesin. neyi bildim ki zaten. seviyorsun sanmıştım oysa. şimdi gülüyorum yarı ağlamaklı yarı öfkeli. sevgili benim değil başkasının olan sevgili. kimsenin değil sadece benim en çok özlediğim, ne çok bekleyipte dönmeyenim.
hani insanlar dua eder ya. yalvarır ya olsun diye, ne olur diye. ben de ediyorum işte. ama seni sadece seni istiyorum. sadece seni diliyorum. yanımda olmalı diyorum yüreğimin diğer yarısı. olur mu sence? söylesene tamamlanacak mı bu yarım yürek. dinecek mi bu sızı. ne zaman bitecek bu yakarış. birgün duyar mısın beni. sevgili sana diyorum birgün duyacak mısın sesimi...
elim telefonda oysa. ah bir çevirebilsem numaranı, karşımda sen. bir zamanlar aramadım diye kızan sen. kimbilir belki de adımı görünce açmazsın bile. ya da belki de adım bile yok, sildin çoktan herşeyi...
sevgili öyle özledim ki seni. ellerini, sıcaklığını, kokunu, herşeyini. seni özledim ben. canım deyişini, bebeğim deyişini. artık gözlerim ağlamaklı değil, çoktan bıraktılar kendilerini. ne çok ağlatıyorsun beni. bırakıp gidipte benim bırakamadığım, başkasının olan sevgili. nasıl sevmişim seni.
çoktan çektim elimi hayattan. bi sana kıyamadım. içimdeki en büyük kıpırtıya. anlasana be sevgili senin için atıyor bu yarım yürek. duymuyorsun değil mi?
ahh be can nasıl sevdim seni...
ahh be sevgili ne çok sevmişim seni...
ahhhh nerden bilecek sevilen sevginin değerini...
sen sevdiğinle kalırsın...
mutlulukları ne kadar verirsen ver yaranamazsın...
ya o kişi gerçek sevgiyi haketmemiştir...
yada senin bu dünyada çekmen gereken acı vardır...

yüreğine sağlık faruk yine çok güzeldi...
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahhhh nerden bilecek sevilen sevginin değerini...
sen sevdiğinle kalırsın...
mutlulukları ne kadar verirsen ver yaranamazsın...
ya o kişi gerçek sevgiyi haketmemiştir...
yada senin bu dünyada çekmen gereken acı vardır...

yüreğine sağlık faruk yine çok güzeldi...

Çok doğru söylüyorsun asi seninle hem fikirim. güzel yarumun içinde teşekkür ederim seninde yüreğine sağlık olsun
Giden sevgiliden ben umut ve ümit beslemeyi çoktan unuttum.Yaralarımı kapamaya çalıştıkça baktım ki onlar daha çok canımı yakıyorlar , bende herşeyi oluruna bıraktım yüreğimin götürdüğü yere gittim tek sorunum yalnızlığımdı ..Onsuz günlerimin acısını kalbime gömerek uzaklaşmak istedim herşeyden.Baktım ki yapamıyorum kalbime yeniliyorum kıyamıyorum' O 'na duyarsa sesimi elbet bir gün ona yazdım ONSUZLUÄžUMU..Kim bilir ki bir umut kırıntısınının kalabildiğini...

Yüreğine Sağlık Bunlarda Benim İçimden Gelenlerdi Bi Anlık işte (:
Cok güzeldi

Yüreğine sağlık Faruk...