:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ama!!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
AMA ile bağladığın cümlelerinden nefret ettim ben. ve o kadar çok cümleler kurdun ki AMA ile devam eden. sürekli seni seviyorum AMA (?) derdin bana. AMA... AMA ne? hiç bilemedim ne olduğunu ve sırf bu AMA'ların yüzünden anlam kazanmadı bende söylediğin SENİ SEVİYORUM'lar. çünkü söylediğin güzelliği öldürdün her AMA'nda. geç oldu ama anladım. seni seviyorum AMA elimden birşey gelmiyor. seni seviyorum AMA ilerisini göremiyorum. seni seviyorum AMA ayrılmalıyız. yazık ki söylediğin SENİ SEVİ YORUM'lar kifayetini kaybetti bende. çünkü ben AMA diye devam eden cümlelerden nefret ettim sayende...

aşk yürek işidir, cesaret işidir AMA girdim mi bir kere aşkın içine kişi cesaretini kaybetmiş demektir. kendine itiraf edemedin ya ben söylüyorum işte sen bir korkaksın. ben kuş gibi çırpınan yüreğimle kocaman sevdim seni ve hiç; seni seviyorum AMA demedim sana. çünkü sorgusuzdu benim sevgim. nedeni yoktu. ucu bucağı yoktu. senin AMA'ların vardı ve sen açıklayamadığın o AMA'lar her neyse onların arkasına saklanıp terkettin beni. sana mutluluklar dilerim bebeğim yinede; AMA değil ÇÜNKÜ... çünkü; ben seni yüreğimle sevdim. hani derler ya ben seni delikanlı gibi, ben seni cokkk sevdımmm cokkkkkkk
Amannn NE qüseL YAsmIsıN KIz ÖLeBig Grin ElLeirNE sağLık Wink
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Amannn NE qüseL YAsmIsıN KIz ÖLeBig Grin ElLeirNE sağLık Wink

saıolllllll mujuksssConfusedmiley17:
sevmek güsel hak edenı bulursan eger Smile yüregıne saglık ...
bebekim ne güzel yazmışsın canım benim Smile)
anlayamadığım bir kavramdır bu...
ama ... ama nedir ki...
neden insanlar bu bağlacı kullanır...
yapıyorum ama seviyorum ama...
madem ki amaların var o zaman söyleme fikrini...
eğer kesin değilse kararın kendine sakla...
sevgiden korkuyorsan eğer bunu amaya saklama...
ya sevmediğini söyle yada sonuna kadar seveceğini...

çok güzeldi arkadaşım...
anlamlı bir yazı yazmışın yüreğine sağlık...
Çok anlamlıydı GÜLAY inan duygusallığım geldi birden ağlattın bu güzel ve yürekten akan cümlelelrin için yüreğine emeğine ve kalbine sağlık teşekkürler yazan ellerein ve klavyen dert görmesin.
hepınıze tsk edrm Wink

sılaaa bebem saolll

eddd gercek sevennnn bulmak zor Sad
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok anlamlıydı GÜLAY inan duygusallığım geldi birden ağlattın bu güzel ve yürekten akan cümlelelrin için yüreğine emeğine ve kalbine sağlık teşekkürler yazan ellerein ve klavyen dert görmesin.

saollll husoooo Smile