:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seher Yeli Selam Söyle
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
SEHER YELİ SELAM SÖYLE ON'A

5539.jpg

Seher yeli git sevdigime selam söyle...

Onsuz oldugumu ama ayakta dimdik durdugumu söyle ona içimdeki sevdayı bitirmeden çogaltarak sadece onu bekledigimi söyle ona ve buse mi gönder gülüşlerimi savur seher yeli..O benim gülüşlerim olmadan gülemez seher yeli sevdigimi bekledigimi söyle söyle seher yeli söyle nasıl sevdigimi söyle ona..

Onsuz oldugumda tek tesellimin resimleri oldugunu
Yaşadıklarımızın oldugunu
Kalp atışlarımda onu hissettigim için bu hasret dayandıgımı söyle ona seher yeli
Birgün göçmen kuşlar misali bana gelecegini edebiyete kadar bende kalacagını gözlerim yollarda ben onun kalbimde bekledigimi söyle...Göç ettigi yere onda olan kalbimide götürdügünü her göç edişinde yüregim sana yara aldıgını anlat anlar ki anlasın onsuzluk terkedişlik nasılmış..

Selam söyle seher yeli selam söyle sevdigime
Son busesi hala dudaklarımda
Gözlerinin gözlerimde
Ellerininin sıcaklıgının ellerimde
Kokusunun hala tenimde oldugunu söyle ona

Onu onsuz yaşadıgımı onsuz ölmek istemedigimi söyle ona onun kollarında onun sıcaklıgında son nefesimi vermek istedigimi son göç edecegi yer ben olayım ona söyle söyle ki gelsin gelsin ki onsuzlugun bende açtıgı yaraları,yüzümdeki o çizgileri görsün..

1lightfotoshoot9byjowlesu0.jpg

Söyle seher yeli söyle
İçimdeki ona olan sevdayı
benim sevdam kendimden öte canımdan öte
Anlat ona
Tenine nasıl hasret kaldıgımı
Busesini nasıl özledigimi
Ellerini nasıl özledigimi
Nasıl bir yürekle baglı oldugunu anlat ona..
Selam söyle sevdigime selam söyle

Seher yeli selam söyle..

ÇiLeK HiLaL
Söylesinki selamını sana çabuk gelsin Smile
Söylesinki selamını seni onsuz oralarda tek başına bırakmasın artık Smile
Onsuz bile mutlu olduğunu bilmesinden daha güzel bişey varmıdır.O yürek çok temiz sahibi gibi.

Ahh benim güzeller güzeli Çileğim Yüreğin Neyin ÖZLEMİNİ Çekiyorsa Tez Zamanda Sana İstediklerini Kavuşturmasını Dilerim..( bide bana Smile )

Seni Seviyorum ..
bir insanın içinde yanabilecek en sıcak ateş...
aklında esebilecek en büyük fırtına...
gözlerindeki en derin özlem...
ancak bu kadar anlatılırdı...

sabahın seherinde bir yerden bir yere...
deliler gibi esen seher yeline...
yüreğimi sarıp sarmaladığım bir selam gönderdim gülbakışlı...
yüreğimi yüreğine sakla ve bana...
her seher yelinde taze bir buse yolla...

güzel yüreğindeki güzellikler seninle sevginle sonsuzlaşsın hilal...
mutluluklar bir el uzatımlık yakınında olsun...
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Söylesinki selamını sana çabuk gelsin Smile
Söylesinki selamını seni onsuz oralarda tek başına bırakmasın artık Smile
Onsuz bile mutlu olduğunu bilmesinden daha güzel bişey varmıdır.O yürek çok temiz sahibi gibi.

Ahh benim güzeller güzeli Çileğim Yüreğin Neyin ÖZLEMİNİ Çekiyorsa Tez Zamanda Sana İstediklerini Kavuşturmasını Dilerim..( bide bana Smile )

Seni Seviyorum ..

Gelsin tabi gelsin ama o selamımı aldı çoktan ki gelir elbet...
Off bee çicegim ahh be Melegim...hasret hasret burnumda tütmek resimlerin yetmemesi ahh be melegim özledim öyle özledim ki artık bu hasrette nasıl dayanacagımı bilmez oldum sulu gözlüm(ü) özledim oda beni biliyorum....degmeyin yarama hasret yaram var benim görsemde bitmeyecek olan yaram..Rabbim kavuştursun beni sana seni bana...yine sarılıyayım sımsıkı yine dolaş bu şehrin sokaklarında ..

Seni Çok Seviyorum Çicegim....

spacer.gif
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir insanın içinde yanabilecek en sıcak ateş...
aklında esebilecek en büyük fırtına...
gözlerindeki en derin özlem...
ancak bu kadar anlatılırdı...

sabahın seherinde bir yerden bir yere...
deliler gibi esen seher yeline...
yüreğimi sarıp sarmaladığım bir selam gönderdim gülbakışlı...
yüreğimi yüreğine sakla ve bana...
her seher yelinde taze bir buse yolla...

güzel yüreğindeki güzellikler seninle sevginle sonsuzlaşsın hilal...
mutluluklar bir el uzatımlık yakınında olsun...

Her sabah alırım o selamı
Aldıgım an yüregime dokunurum o selamla
Bir elimi yüregimden çekerek
Bir buse yollarım seher yelliyle sana
Seher yeli kavuştur seher yeli getirir göndermek istediklerimizi birbirine..

Teşekür ederim Mehmet...
Çok güzel bir yorum ve bu güzel dilekler için rabbim herşeyi gönlüne göre versin sevgiyle kal...
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gelsin tabi gelsin ama o selamımı aldı çoktan ki gelir elbet...
Off bee çicegim ahh be Melegim...hasret hasret burnumda tütmek resimlerin yetmemesi ahh be melegim özledim öyle özledim ki artık bu hasrette nasıl dayanacagımı bilmez oldum sulu gözlüm(ü) özledim oda beni biliyorum....degmeyin yarama hasret yaram var benim görsemde bitmeyecek olan yaram..Rabbim kavuştursun beni sana seni bana...yine sarılıyayım sımsıkı yine dolaş bu şehrin sokaklarında ..

Seni Çok Seviyorum Çicegim....

spacer.gif

sulu gözlü(n) senden daha beter özledi seni..En kısa zamanda umarım görmek nasip olur bize..
Bende seni çok seviyorum Herşeyim .
Seviyorum işte..

Varlığınıvirgs.gif yokluğunuvirgs.gif var edişinivirgs.gif yok edişini...

Bakışınıvirgs.gif duruşunuvirgs.gif sözlerinivirgs.gif nefesini

Herşeyine hasretim özlemlerim hasrettim oldu

Sensiz kayboluyorum bu sokaklarda

Özlemleri,bu hasretti bir sen anlarsın birde ben herşeyim...son dayanma gücündeyim öyle hasrettim ki sana tek avuntum resimler,sessin o sessini duyoyorum ya dünya benim zaten..
İnşllah en kısa zamanda çicegim...
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seviyorum işte..

Varlığınıvirgs.gif yokluğunuvirgs.gif var edişinivirgs.gif yok edişini...

Bakışınıvirgs.gif duruşunuvirgs.gif sözlerinivirgs.gif nefesini

Herşeyine hasretim özlemlerim hasrettim oldu

Sensiz kayboluyorum bu sokaklarda

Özlemleri,bu hasretti bir sen anlarsın birde ben herşeyim...son dayanma gücündeyim öyle hasrettim ki sana tek avuntum resimler,sessin o sessini duyoyorum ya dünya benim zaten..
İnşllah en kısa zamanda çicegim...

Bigün bi yerde yeniden birlikte olucaz canım merak etme (:
seni çok özledim.