:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sevgilinizle kavga etseniz gönlünü nasıl alırsınız?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Sevgilinizle kavga etseniz... Gönlünü nasıl alırsın?Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:
Big Grin

bütün şıklara katılıyorum .. Tongue
puhhahahahh niye alayım
sunurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:puhhahahahh niye alayım

sevgılın dıye Wink

elımden gelenı yaprım cok naz yaparsadaaa bırakırım kendı halıne Wink
ben kavga etmem ki Smile
eğer bi sorun olmuşsa kesin onun yüzünden sorun çıkmıştır ve o benim gönlümü almak zorunda kalır Big Grin
lunaparka götürürüm kesin çözüm deneyin Big Grin
Alıntı:eğer bi sorun olmuşsa kesin onun yüzünden sorun çıkmıştır ve o benim gönlümü almak zorunda kalır Big Grin

Çok bencilsinBig Grin..

Gönlünü almak istersem, hemen bizim şarkımızı dinletirim onaSmile .. Eğer bu numarayı yemezse ufak bi hediye alırım Tongue ...

walla Ne BiLim KIz MİLleti bU NE YAqacaqı Ne TEqki WereCeği beLLi oLMAz Ki.. Ne yaqsan YARanamazsIn Ahh kIz miLLeti aHHh o Yüzden Gönlünü aLMak için ugRasMaYIn ALamassInızBig Grin
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok bencilsinBig Grin..

Gönlünü almak istersem, hemen bizim şarkımızı dinletirim onaSmile .. Eğer bu numarayı yemezse ufak bi hediye alırım Tongue ...

niye bencilmişim hıh Tongue ben kavga etmem ki sorunu çıkartan özürünü diler Big Grin

şarkı meselesi romantikmiş de lafa bak bu numarayı yemezse eheheehe artık yemez bence :yikildim::yikildim:
Bende kavga etmem ama tutki bi hata (eşşeklikBig Grin) ettim.. Gönlünü almam gerek mecburen..

Şunu unutma arkadaşım, hiç kimse mükemmel değildir...
Sayfalar: 1 2 3