:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nick Değişikliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
düşündüm taşındım taşırdım ve sonunda nick değişmeye karar verdim yeni nickimin Abzegh olarak değiştirilmesi tartışmaya açıorum sizcede değiştireyimmi yoksa şuan mevcut bulunan nickim kalsın mı ? karar sizin görüşlerinize sunulmuştur Big Grin saygılar tşkler

kusura bakmayın arkadaşlar fakat vazcaydım nickim olduğu gibi dursun vaktinizi aldım kusura bakmayın
Abzegh ilginç bi nick anlamı ne bunun Big Grin bence kalsaydı neden değiştiriyorsun

nick ilginç deil ben çerkezim abzegh'te çerkezlerin bir kolu diyelim anlaşılması için

neden değişiorum değişiklik olsun die yoksa herhangi bir sebebi Smile
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nick ilginç deil ben çerkezim abzegh'te çerkezlerin bir kolu diyelim anlaşılması için

kuafmsa olsun :yikildim::yikildim::yikildim:
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kuafmsa olsun :yikildim::yikildim::yikildim:

Big Grin Big Grin sus kız sus Big Grin Big Grin
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin sus kız sus Big Grin Big Grin

:yikildim::yikildim: halaaaa gülüyorum yaaaa :yikildim::yikildim:
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: halaaaa gülüyorum yaaaa :yikildim::yikildim:

gülersin telafuz hatası vardı orda Big Grin Big Grin
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nick ilginç deil ben çerkezim abzegh'te çerkezlerin bir kolu diyelim anlaşılması için

Anladım peki sen bilirsin o zaman (:
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anladım peki sen bilirsin o zaman (:

yok bu nick ii kalsın diorsanız değişmeyebilirim yani zaten ilk baştata öle yazdım sizlerin görüşlerine sundum yani Smile
yani ne bilim böyle iyi sanki Smile
Sayfalar: 1 2