:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ayrılık Kervanı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
b6b2b03dbcd94c72606ebbec9c42d0a3_web.jpg

Ayrılık kervanı

Vuslata kanat çırptı kuşlar
Terketmeyen bir kuşlarım vardı onlarda terk etti
Herkes gibi onlarda ayrılık serenomisin'e katıldı birebirer
Şimdi bende bir kuş olup gidicegim bu yerlerden
Bende ayrılık kervanına katılacagım

Karanlık şehrin karanlık sokaklarından gidecegim
Belki bir ışık görürümde o ışıga giderim

Ayrılık kervanında

Bir ben kalmıştım gitmeyen şimdi sıra bende
Bende ayrılık kervanına katılıyorum
Ardıma bakmadan sadece kendimi düşünerek gidiyorum
Kuşlarda gitti nasılsa
Bende gidiyorum..

Ayrılık kervanına benim gönül kuşumda katıldı
Kim ister karanlıga gitmeyi ki
Ben karanlıktan aydınlıga göç ediyorum
Artık ne arkamda kalanların nede önümdekilerin bir önemi var
Ben sadece kendim için yaşama gidiyorum
Kim kaldı ki zaten kimin için yaşayım
Ben kaldım sadece ben
Ve şimdi ayrılık kervanına katılıyorum
Bende gidiyorum..

ÇiLeK HiLaL

17.10.2008
Saat:13.14
de5ea3258987b95e4ec90828dc6f89cc.jpg

Herşey daha dün gibi..
Oysa takvim yapraklarını teker teker kopartıgımda
Gidişin ardından ne kadar geçti inan bilmiyorum artık
Şimdi tek başımayım sensizim
Senden sonra çok denedim gülmeyi
Yüzüm güldü ama yüregim o hep agladı

Aynalarla konuşuyorum artık en iyi dostum aynalar çünkü; kimse artık dinlemiyor beni haklılarda sürekli seni anlatıyorum resimlerini,bana aldıgın o küçük şeyleri gösteriyorum hepsi bir kutunun içinde saklı ama artık o kutuyuda yazdıklarınıda herşeyi yakacagım sevdigim duydum ki sen yakmışsın herşeyi küllerinide bir pencerenden savurmuşsun...O küller sevdamızın külleriydi sevdigim sevdamızın külleriydi...meger biz kavuşmamak adına ayrılmışız..Artık takvim yapraklarınıda koparmıyorum gelmeyecegini biliyorum gelsende ne sen eski sen olabilirsin ne de ben sen ki ben olabilirsin..

Aynalarda çatladı artık beni dinlemekten,bende çatladım artık bende yakıyorum sana aitt herşeyi(ama yüregim yanmayacak ki o sen atıcak hep,senle dolu olacak) ve savuruyorum sevdamızın küllerini..

Ne sen varsın ne ben nede sevdamızın külleri var artık..
Hoşcakal eskimiş,savrulmuş masallım..

12.12.2007

ÇiLeK HiLaL

f_11112007018m_6eaace4.jpg

Bana derdin ya hep bizi mi bulacak ayrılık,seni her buldugumda kaybetmek mi zorundayım aslında iyi biliyoruz ki hayat kumar misali kazandıklarımızıda kaybedebiliyoruz,ne oldugum demiyecegiz ne olucam diye düşünmemiz gerekir...
Her sevda ayrılık vurgunundan nasibini alırmış buda bu sevdada ayrılıktan nasibini almalı ..Hayata başlıyacagım başlamalıyım ne sen nede başka birisi olmalı hayatımda ne kadar zor olsada ben boynuma ipi geçirdim celladım birazdan gelir ve tabureye vurur ölürüm,ve yeniden hayata başlarım zorlu tek başıma bir hayatta bugüne kadar ne kolay olduydu ki bu kolay olsun ben ölüm ipindeyim celladım gelir birazdan vurur tabureye idam'mım olur birazdan merak etme sevdigim dilimden yine sevgi sözcükleri dökülür bilirsin bana acı verene bile mutluluk diledim bugünde mutluluklar dilimden,gönlümden geçiyor ben celladımı bekliyorum boynumda ipimle..

Bil ki sevdigim,dün çok mutluyduk dün elle gözgözeydik bugünse ben ecellim yolundayım sevdigim sakın bir damla düşmesin gözlerinden seninle geçirdigim heran çok güzeldi ben sende tatdım sevdayı seninle bir ömür yaşlanmak isterdim ama feda etmem gerekenler vardı sevdigim biliyorsun ne olduklarını gelecek için senden vazgeçmek zorundayım biliyorum beni anlıyacagını saygı duyacagını çünkü sen mükemmel birisiydin benim için sevdigim ben ecellim yolunda gidecegim celladım gelicek birazdan ve ..................neyse sevdigim sen beni öldü bil en azından o zaman o yüregin daha az acır...

Şunu unutma ben sevdayı sende tatdım ben seni sevdim..
Feda etmem gereken herşeyi feda ediyorum bu gece seni bile..
Yani canımı feda ediyorum

Sensizligin celladı geldi sevdigim,beni sensizlige götürüyor..

Seni Seviyorum

Hoşcakal Dile'm..
[SES]http://asi.serseri.42.googlepages.com/ASKINMAVISI.mp3[/SES]

yorum olarak umarım bu şarkımı kabul edersin....
yüreğin yorulmasın...
gönlün kırılmasın...
ve sevenlerin var sakın unutmayasın...
Teşekürler bu güzel yorumun için ve şarkın için..

İki gündür yüregim yanıyo,bu şarkıyı dinledigimde dahada yandı yüregim çok güzeldi gerçekten çok ama çok güzeldi ..

Herşey senin olsun,bende aşkın mavisi

Dilerim rabbimden herşey gönlünce olur sen herşeyin en iyisini hakediyorsun çünkü...Yüzün yüregin daima gülsün acılar keder senden uzak olsun..

Sevgilerim o anlamlı yürege.....
hepside cok güzeldi

güzel yüregine sağlık
Yüreklere bak kocaman...

Emeğinize, yüreğinize, kalbinize sağlık..
Fazla söze gerek yok şiir tadında kal hep Smile
bidely Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hepside cok güzeldi

güzel yüregine sağlık

Teşekürler canım...
Sevgiyle Kal Daima....
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreklere bak kocaman...

Emeğinize, yüreğinize, kalbinize sağlık..

Teşekürler Adem..

Senin yüreginde kocaman sevgi dolu bir kalp..Seni tekrardan burda görmekte ayrıca çok güzel..

Sevgiyle kal...
Sayfalar: 1 2 3