:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sen - ben = Biz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Sen ;
Kimi zaman en büyük acım, ama herşeye rağmen mutluluğumun en önemli sebebi...

Ben sende durmalıydım..
Senin dokunuşlarına, senin gözlerine yakışırdım…!
Anlamadın…!
Asılı kalmalıydım yüreğinde…
Sevmeye gelmiştim oysa seni, tut beni istedim,yakala yüreğimden, bırakma hiç..!
Olmadı…!
Ellerim avucundan, yüreğim yüreğinden kaydı..
Bir şey diyemedim, sustum…!

Ben ;
Senden öncesini yaşamamış gibi, sanki yıllardır senin gelmeni beklemiş anlamsız bir hikayeyim baştan sona
Karanlık yollara sapmamış, yüreğimi kirletmek isteyenlere yanaşmamış, ürkek bir çocuk gibi gezinmişim elim cebimde hayatı…

Bir nefes alış süresinde sevmişim seni
İçime çekmişim, her hücremde izin kalmış…!
Herşeyim sana dair olmuş, bana kalan hiçbir şey yok…Sadece adı var “ben” dediğim,içi boş olan…
Ben sen olmuşum aslında, gidişinde anladım…Şimdi ne sen “eski sensin” , ne de geride bıraktığın o bildiğin benim…!

Aynı olan, hiç değişmeyen tek şey benim sana olan sevgim…!
Bir de kenarda biriktirdiğim sitemim..!

BİZ ;
..Diye bir şey yok artık.. Sen ve ben var, her ne kadar kabullenmiş olmasam da…!
Üzerimizde anlamlanan kelimelere mesafe girdi, sevgimize çoktan bulaştı zaten…!

Sırtımda yokluğunun rüzgarı, bedenimde bir boşluk, yüreğimde tarifi imkansız bir ağırlık var artık…!
Gözyaşlarımla söndürüyorum senden arta kalanları , gecelere bir bedel ödüyor sürekli gözlerim
Bakışlarım renk vermiyor artık… Hıçkırıklarım, içimde yankılanıyor…
Sen bilmiyorsun..!

!...Hayatın kirli oyunlarına alet olmadan, gözün kapalı, yüreğin açık sev istedim beni…
Yapamadın…!

fındık-s

!...Hayatın kirli oyunlarına alet olmadan, gözün kapalı, yüreğin açık sev istedim beni…
Yapamadın…!

vay vay vay çok güzeldi yüreğine sağlık çok beğendim
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:!...Hayatın kirli oyunlarına alet olmadan, gözün kapalı, yüreğin açık sev istedim beni…
Yapamadın…!

vay vay vay çok güzeldi yüreğine sağlık çok beğendim

begenmene sewindim tşk ederim
Bende böyle derdim; Sana dair birikmişliklerden bir ''ben'' yarattım bizi unuttum Smile

Anlamlı bi yazı olmuş teşekkürler ..
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende böyle derdim; Sana dair birikmişliklerden bir ''ben'' yarattım bizi unuttum Smile

Anlamlı bi yazı olmuş teşekkürler ..

begenmene sewindim ben tşk ederim Smile
rica ederim Smile
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rica ederim Smile

insan aşık olunca herşeyini ona adıyo oysa bazen terkedip gidiyo :S
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insan aşık olunca herşeyini ona adıyo oysa bazen terkedip gidiyo :S
neden giderler ben hiç anlam veremedim veremeyeceğimde .
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neden giderler ben hiç anlam veremedim veremeyeceğimde .

bende seninle aynı düşünüyorum we bi okadarda korkuyorum :S
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende seninle aynı düşünüyorum we bi okadarda korkuyorum :S
korkmamalısın bence kazanmayı biliyorsak eğer kaybettiklerimizinde bi sebebi olmalı bizden giderken.Ve gerçekten değmediğine inandığın an onu sende bırakmalısın.
Sayfalar: 1 2 3