:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sevdi?iniz insan? yorumlayarak ona nas?l itiraf ederdiniz te?ekk?rlerinizi???
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
ilk ba?ta ben cevap verim:beni biyerlerde duydu?unu d???n?rsem e?er ona itiraf?m ?u olurdu:bana kendimi yeniden kazand?rd??? i?in ,hayat?n kollar?na beni s?k? s?k? tekrar sard??? i?in ,sevgi par?alar?n? ate? gibi ?zerime att??? i?in bunu bile bile o ate?lerde yand???m i?in ....o b?y?k y?re?inde banada bi yer a?t??? i?in ,d??en ya?murlarda benimle ?sland??? i?in, hayat?ma g?kku?a?? rengi katt??? i?in ve g?zlerime her bakt???nda bak yeni g?n do?du a?k?m bak can?s? sende bu g?ne?le benimle tekrar do?uyon dedi?i i?in her?eyden ?nemlisi beni ben oldu?um i?in sevdi?i i?in ve taaa derinden kalbimden bi par?a oldu?u i?in..en g?zel ?i?ek bah?em oldu?u i?in,y?z?ne bakt???mda bana ayna gibi ol dedi?i i?in,g?zbebeklerinde kendimi g?rd???m i?in,??kmaz sokaklarda adresim oldu?u i?in,g?l? sevip dikenine katland??? i?in ona y?zlerce binlerce milyonlarca kat kat te?ekk?lerimi ediyorummmmm hayyatta en g?zel de?er sevgi k?ymeti bilinmeliiiiiiii......

Firari Fırtına

Gerçekden muhteşem olmuş , Sıra bendeyse devam edeyim ......

Onun varoluşuna , yüreklerde yürek , can da can oluşuna , Onun seviyorum diyişine , Gülüşüne , bakışına ve gülllerede can olan sevdasına teşekkür ederim ....

Sevg ...
oy oy oy çokk süperrr olmuşşş seninde teşekkülerrrrrSmileSmile

Firari Fırtına

Aslına bakarsan daha uzun yazacaklarım vardı ama , işte olmuyo burda . Keşke müsait olsaydım döktürürdüm ..

Rica ederim ....ve Ben teşekkür ederim böylesi güzel bir konu için ...

Sevg ...
bende rica ederim akla esince konular açmak lazım düşünmeden Smile

Firari Fırtına

Her akıl estiğinde konu açmaya kalksaydım , sanırım mesaj sayım 15.000 olurdu Smile
istisnalar kaideyi bozmaz her zaman olmasada arada.. ben o kadar çok kast etmedim ama neyse....sende haklısın...
?ncel?kle konu i?in t?k g?zel b? konu ac?lm?s Confusedmiley32:

suan b?le biri yok ama s?z olunca anlat?cam...Confusedmiley20:
bişey değil arkadaşım olunca anlat dinleriz Smile
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi?ey de?il arkada??m olunca anlat dinleriz Smile

b?le g?derse olcag? yokConfusedmiley19:
Sayfalar: 1 2