:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Acaba S?z? Ger?ekten Sev?yormu????
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Sevgiliniz, ilgi duymad??? bir konsere s?rf sizi mutlu etmek i?in gidiyorsa, a??k demektir. Ancak sizi arkada?lar?yla bile tan??t?rm?yorsa, hi? ?ans?n?z.

??k olan ve uzun bir s?re ili?ki ya?ayan bir?ok ki?i, bir s?re sonra ayn? soruyla kar?? kar??ya kal?r: "Acaba beni hala eskisi gibi seviyor mu?.. E?er siz de bu sorunun cevab?n? merak ediyorsan?z, a?a??dakileri dikkatlice okuyun ve karar?n?z? verin.

Seviyorsa...
* I?inizin nas?l gitti?ini merak eder, onunla daha az zaman ge?irece?inizi bildi?i halde terfiyi kabul etmenizi ister, k?pe?inizin nas?l oldu?unu sorar, okula gidiyorsan?z ders program?n?z? ezberler. * ?ok ilgi duymasa da, sadece sizi mutlu etmek i?in 3 saat s?ren bir operaya gelir, sizinle beraber olabilmek i?in yapt???n?z aktivitelere kat?l?r. * Bazen sadece ne yapt???n?z? merak etti?i i?in, bazen i?iniz, arkada?lar?n?z, ya?amlar?n?z ya da d?nyada olan bitenlerden konu?mak i?in, bazense sadece sizi ?zledi?ini s?ylemek i?in arar. l Ailesine ve arkada?lar?na sizi, okulunuzu, i?inizi, ba?ar?lar?n?z?, yeteneklerinizi ve arkada?l???n?z? anlat?r, sizi her ortamda ?ver. * Onlardan ho?lansa da ho?lanmasa da ailenizle ve arkada?lar?n?zla, sizi mutlu edebilmek i?in iyi ge?inir. * Planlar? ?ok yo?un olmas?na ra?men, ili?kiniz i?in her zaman zaman yarat?r, moraliniz bozuksa kendi planlar?n? iptal eder, ?zel bir g?n olmasa da size hediyeler ve kartlar verir. * Her yapt??? hareketle bunu g?stermesine ra?men, s?rekli "Seni seviyorum" s?z?n? de s?yler.

Sevmiyorsa...
* Arkada?lar?yla beraber olmak i?in sizinle yapt??? planlar? de?i?tirir ya da iptal eder. * Onda be?enmedi?iniz ?zellikleri s?ylemenize ra?men bunlar? hi? dikkate almaz, sizin nefret etti?iniz ancak arkada?lar?n?n ?ok be?endi?i sakal?n? kesmez mesela. * Morali bozuk oldu?u i?in cumartesi ??leden sonra onun k?pe?ini veterinere siz g?t?r?rs?n?z ve saatler harcars?n?z ama, o sizin i?in ayn? ?eyi yapmaz. * Bir sonraki bulu?man?zdan sonras? hakk?nda hi? konu?maz, beraber bir gelecekten bahsetti?inizde konuyu de?i?tirir. * Sizi i? arkada?lar?yla gitti?i toplant?lara ?a??rmaz, arkada?lar?n? sizinle tan??t?rmaz. * Elinde k?rm?z? g?llerle birden kap?n?z? m? ?alaca??n?, son anda bulu?man?z? m? iptal edece?ini tahmin edemezsiniz.

Firari Fırtına

Düşünmek lazım aslında ,

Adana da baraja gideceksin çay bahçesine oturup sevgi adasına doğru bakacaksın , sonrada düşün babam düşün ... Acaba seviyormu ???

Sevg ...
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:D???nmek laz?m asl?nda ,

Adana da baraja gideceksin ?ay bah?esine oturup sevgi adas?na do?ru bakacaks?n , sonrada d???n babam d???n ... Acaba seviyormu ???

Sevg ...
HHHEEHEHEHHHE
DO?RU D???NMEK LASIMM.......GELDE BURAYA D???N BAK?MMM.....
valla düşün ki ne düşün ooooo bitmezzzz içindekii soru işaretleri,,bide al eline papatya seviyomu sevmio mu buyur burdan yak....SmileSmileteşekkürler arkadaşımmm

Firari Fırtına

MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HHHEEHEHEHHHE
DO?RU D???NMEK LASIMM.......GELDE BURAYA D???N BAK?MMM.....

Orda ?ok d???nd?m ama ?srar etme gelirim Smile Bir daha d???n?r?m ....

Firari Fırtına

rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla d???n ki ne d???n ooooo bitmezzzz i?indekii soru i?aretleri,,bide al eline papatya seviyomu sevmio mu buyur burdan yak....SmileSmilete?ekk?rler arkada??mmm

G?zel insan

Papatya sayma ya??n? ?okdan ge?tik biz , ?imdilerde birebir reel ve net cevaplarla g?nl?m?z ho? oluyor Smile

Sevg ...
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zel insan

Papatya sayma ya??n? ?okdan ge?tik biz , ?imdilerde birebir reel ve net cevaplarla g?nl?m?z ho? oluyor Smile

Sevg ...
biliyorum g?zel insan bende tebess?m yapt?m orda bende biliyorum sayma ya??n? ge?ti?imizi ......
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Orda ?ok d???nd?m ama ?srar etme gelirim Smile Bir daha d???n?r?m ....
GEL GELDE B? DAHA D???N HEHEHE
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla d???n ki ne d???n ooooo bitmezzzz i?indekii soru i?aretleri,,bide al eline papatya seviyomu sevmio mu buyur burdan yak....SmileSmilete?ekk?rler arkada??mmm
R?CA EDER?M ARKADA?IM

Firari Fırtına

rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biliyorum g?zel insan bende tebess?m yapt?m orda bende biliyorum sayma ya??n? ge?ti?imizi ......

Ya?l?l?k dimi , hem g?zel hem zor valla Smile
Sayfalar: 1 2 3