:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Lütfen Bir Dakika Bakın:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba sayın yönetim bildiğiniz gibi daha önceki günlerde video olayı için google video önermiştim ve yönetimde sağolsun kırmadı youtube yerine google video tagı koymuştu fakat küçük bir sorun oldu sadece direk www.video.google.com URL si olan videolar koyabiliyoruz sebebi ise = işaretinden sonra olan kısmı koymamız bir ekleme olsa yani linkin tamamını yapıştırsak ve http://www.video.google.com sitesine hangi siteden koyulmuş olursa olsun videoları eklesek ve izlense nasıl olur? şimdiden teşekürler.
Bir çok movies kanalları var . İllede google yada youtube olmak zorunda değil diyorsun yani .....

+1

Katılıyorum ...

Sevg ...
Yani tşk..
Artık youtube, Google video, MySpace, Yahoo ve Amazon videolarını sadece linkini yapıştırarark forumda kullanabilirsiniz. Yani artık [youtube.] tagını kullanmanıza gerek yok. Sadece linki yapıştırın.
En güzelide bu .....
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Artık youtube, Google video, MySpace, Yahoo ve Amazon videolarını sadece linkini yapıştırarark forumda kullanabilirsiniz. Yani artık [youtube.] tagını kullanmanıza gerek yok. Sadece linki yapıştırın.

Teşekkürler.
ben 15 saniye baktım,

1 dakika bakamadım n'lcak şimdi ¿
Birşey olmaz ben lafın gelişi 1 dakika dedim.