:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gitti Canımın Cananı ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
yalnz2bj7.png

Gitti Canımın Cananı ...

Ahhh ahh .... Gelde çekme ben gibi bu ahları . Anlamazmısın gardaş , biz aşkı öylesine değil be , gönlümüzle yüreğimizle yaşıyoruz . Özlemek mi ? Bunu bana sorma gardaş , sorma .................

Gitti canımın cananı ..... Yıkılasın oyy dağlar , seninde boynun bükülür ben gibi ya , ahhh ahhh .... Özledim , özledim , özledim yavv seni canımın cananı . Bana bei sorsan ne olacak ki gardaş , ben ben olalı onu tanıdığım günden beri ben değilim ki . Ben o oldum , onunla oldum onunla nefes aldım . Şimdi nefessiz olduğuma bakma ben öldüm ama , öldüm öldüm ... Ölümlerin en acısını tadarak öldüm ....

Gözümden düşen damlalara aldanma , ben alışdım biliyormusun . Onlar kendime değildir , onadır be gardaş , onadır . Ahhh ahhh ...... Sevdim , sevdim hemde çok sevdim . Onu özlüyorum dedimya , bunu sorma bana gardaş , sorma .....................

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

[ses]http://firarifirtinax.googlepages.com/UgurKarakus-CaniminCanani.mp3[/ses]
Alıntı:Gitti canımın cananı

Ahh Ahh ..
cok guseldı janım (:

xp7eys.jpg

İçim nasıl acımasın ki..
Canım gitti canım..
Canının gitmesi nedir sen bilirmisin?
Bilemezsin ki..
Senin canın gitmedi ki..
Canım gitti...benide aldı giderken vuslata
Gitti canım gitti..
Nasıl bir acı sen bilemezsin
Suss konuşma bu yüzden..
Benim canım gitmiş sen sen aglama diyorsun?
Anlamıyorsun o gitti sonsuzluga gitti
Yüregimide götürdü giderken
Canımın canı benide götürdü vuslata...

Sad................................................
Ahhh ahhh bee fırtınam..
Sevdim , sevdim hemde çok sevdim . Onu özlüyorum dedimya , bunu sorma bana gardaş , sorma .....................
giden neden gitmiştir onu bilmek lazım ölümse gitmesine sebep kimseye laf düşmezde sebep sensenn geç kalmışsın firari fırtına.. o daha gelmez.. böyle derin derin sevipte sen yüzünden sevdiğinin gitmesine sebep olduysan.. artık unutmayı öğrenn.. seven gönüle açılan yaralar kabuk bağlamaz..
öyle özlüyorum seni
canım gitti canım benim
sensizlik taştı gönlüme
titrer utangaç edenim
bezdirdi bu koca şehir
bebek kokun heryanımda yar
beni yaşat kendinle aşkında canım var
nasıl dayanırsın bensiz
ben kahrımdan ölüyorum
yanlız kaldım buralarda bin gurbeti yaşıyorum
aşk aklımı aldı benim delin oldum oluyorum
ne olur sesini duyur hasretinden ölüyorum...

ahh ahh.....
Giden neden gitmişdir ?

Ona gitme olanağını sağladığımdan değil herhalde . O kendi küçük yüreğiyle , kendi dünyasında daha mutlu olacakdı , yüzü gülecek ve hiç ağlamayacakdı . Bunu bilmek ve bunu bile bile de ona bu durumda kal demek haksızlık olacakdı . Ben ise kal demedim , dur demedim , bekle demedim .

Sadece git yüzün gülsün dedim , hasretimde özlemimde budur be güzel yürekliler , budur .

Sevg ...
yani yine senin suçun arada madem aşk var sevdiğinnn oo küçücük yüreğiyle sadece sende mutlu olur.. sende mutlu değilse sensizz yüzü güleceksee hatalarına bak bakalımm.. sen ona resmen gitme olanağı sağlamışsın seven dur demese sevilenn durmaz zaten..
O'da durmadı zaten ............. GİTTİ ...................
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6