:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: seWmiorum onuu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
5 6 yasLarındaydm sanrm..Big Grin

nezamn sokakta arkadşLarımLa oynasak iLLaki onLarı annesi çaqırır"kızım qit babanı kahvedn caqr ew qeLsn"derdi.

bu bi kaç qün böyLe dikkatimi çekti nezman onLArın annesi caqırsa bn bizim baLkona bakıodm beLki bi umut annemde bna söyLer die:kiyamam:babamında hiç öyLe kahveyLe faLn işi yoktr asLnda Big Grin

zaman ilerLedikçe bu benm çok qücüme qtmye başLamış

bi qün ewe kıyamet koparark qrmişim..anneme"-benim babm ne biçim baba ben nie onu kahveden caırmıorum hiç sevmiorum onu qtsn baskasınn babası oLsn o" die ortaLıı yıkıomşum
annem dayanamayıp ertesi qün babam nöbetten çıkıp dinLenmk için ewe qeLdiqinde
"hiç ayakkabıLarını cıkarma kahveye qidiosun"diince babm"ne qtcem bn kahveye kimseyi tanımam etmem"demiş annem zar zor ikna etmiş babamı..
sonrada annem baLkona cıkıp bna sesLenmişti "qit babanı kahveden caır" die kosa kosa qtmiştim Big Grin

sonrada babmın eLinden tutup mahaLLediki çocukLara nispet yapar qbi ewe qtürmüştm babmı Big GrinBig Grin
ve o gün bugündür,baban kahveden çıkmıyor demi Big Grin
hyr bidaa önünden biLe qecemdi TongueBig Grin
ayh.. aLem kızmıssın yha...
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin hey Allahım yaa Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
o günün siniri askerlerden mi cıktı acaba..Tongue
SmileSmileSmile oyyyy
iLLeth.! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o günün siniri askerlerden mi cıktı acaba..Tongue

aa yok bn babamı askerLere baqırırken faLn qrmedim hiç..bnm qrmediqim zamnLarda nabıo biLmiorum ama Big Grin
heehee.. xD
heheheBig GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2