:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 'Gidenin Ardından ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
ee3e121a7637113f6f68fd66daa90f5d.jpg
Gidenin Ardından

Güvercinler bile yas tutmuş
Uçmuyorlar hiçbir yerde
Sevdalı olanları artık konmuyor penceremize
Senin gidip de dönmeyişine
Alışamadı ki hiç kimse
Mutfaktaki sapsız fincanlar bile
Dudak izlerinin yokluğundan şikayette.
Sen dizlerimde uyurken, saçların ellerimde
Dünyam bir başka dönüyordu beynimde
Bir başka dünya oluyordu dünyam, hislerimde
Sabaha ulaşmasın diye sesleniyordum gecelere
Sen gidip de dönmediğin günden beri, gecelerime
İnceldiği yerden kopuveriyor şarkılar, kimsesizliğime
Tut ki gördüm dört mevsimi bu şekilde
Sensiz ne mana çıkar…
Sensiz hayatım çaresiz bir terk edilişte
Koymamıştı hayatın gösterdikleri ama
Sevdalı olduğum gözlerde unutulmak gibisine
Dayanamadım hiçbir vakitte

İşte yine akşam oldu
İşte sensiz ikinci sene
Havada özlem figürleri
Ellerim gelinliğinde
Yine sol yanımda ince bir sızı
Sol yanımda bir hüzün hazırlığı
Günden güne büyüyen ve içime sığmayan
Sensizlikten kurtulamayan bir hüzün…

Hala aynı masum rüyaların özlemcisi
Bu gece son saatlerinde
Dönüşü olmayan bir yolculuğun
Biletini kesecek kendi ellerinle!

Hüseyin KARA

Güzel ve üzücü :/

Ellerinize sağlık Sevda Yürekli...
Sensizlikten kurtulamayan bir hüzün… offff offfff

Teşekkürler Nur'um Smile
Dönüşü olmayan yolculuklar..
Gidenin ardından sessizce bakanlar…

Yüreğine sağlık güzel yüreklim…

Ayrıca yazarı Hüseyin Kara hakkında birkaç bilgi bulabilir misin benim için ?
Güvercinler bile yas tutmuş
Uçmuyorlar hiçbir yerde

:--/Confusedmiley13:
lordofthelove1989987kl8aa8.jpg

***SenSiZLiK ÇoK ACıTaN GeRÇeKMiŞ***

Ne varsa aldin icimde. Her seyimi. Anlam dediklerim. Hayat dediklerim. Icinde sen olmayan her seyimi verdim ben sana. Sadece sen kaldin icimde. Sadece seni sakladim. Senden sadece seni aldim. Gerisi hicti. Bostu. Senden baskasi yokluktu. Canimi bile verdim. Bir canan kaldi icimde sen diye. Her seydin iste. Nefestinvirg.gif suydunvirg.gif gunesvirg.gif yagmurvirg.gif ruzgarvirg.gif bazen firtinavirg.gif denizvirg.gif gokyuzuvirg.gif kusvirg.gif cicekvirg.gif gecem bile sendin. Gidene kadar gormedigim.

Sonra gittin sen. Canan'imi aldin da gittin. Yerine seni koydugum her seyim yoktu. Her seyimi sen yapmistim. Aldin gittin. Hicbir sey gibi kaldim. Kimsesiz. Hayatsiz. Anlamsiz. Nefessiz kaldim. Damarlarimdan sensizlik akti icimin her yanina. Sensizlik damladi gozlerimden. Sozlerime dusmus varliginla konusurdum oysa. "seni seviyorum"lari soylerdim senin dilinle sana. Simdi konusamiyorum. Dilim damagim kurudu sensizlikten. Her yer sahra colu artik. Firtinalar gormuyorum artik. Belki bir sabah yeli. Icimin ruzgarlarinin yaninda.

Yalniz miydim? Yoksa sensiz mi? Ikiside degilim. Ben sendeydim sen bana gelirken. Senden once yalnizdim. Sen geldin bana. Ben gittim. Simdi sen gittin ben artik hic'im. Olemedim bile. Kendimsizligimi sigdiracak bir mezar bile bulamiyorum senden arta kalan.

Yazilacak bir seyi olmayan gunluk gibiyim. Sadece nefes alir numarasi yapan bos bir beden ve senden sonrasinin ne oldugunu bulamayan. Istasyon caresizliklerine gomulmus. Gelmeyecek yolcunun aptalca hevesinde bir kalp. Gittiginde de kimseyi bulamayacak olan.

Yeni mi gelmistim buraya. Yoksa cok onceden beri buralarda miydim? Kimim vardi? Uykusuzlugum nedendi? Yalniz dogmustum onu biliyorum ama sensiz dogmamistim. Simdi sensiz mi olecektim. Yoksa olmeyi bile beceremeyecek miydim? Yasamak istemeyen korkar miydi olumden? Korkarmis. Ruyada da olsa bir daha gorememek yuzunden.

Anlatilmazmis ne oldugunu bir turlu anlamadigim sensizlik. Kotu muydu gidisin? Ardindan ne oldugunu anlayamamakmis. Cevapsiz sorularmis. Acildigini gormedigin; ama birden kanamaya baslayan yaralarmis. YALANLARMIS varligin da. Yoklugun da. Sozlerinden gectim. Sesin bile yalanmis hem de. Aklimdan cikmamakta kararli olan. Ama yoklugun; sensizlikvirg.gif hicbir seyin olmadigi kadar gercek. Belki sen bile yalandin. Ama sensizlik cok acitan bir gercekmis...

Hala seni bekliyorum
BEN SENİ SEVİYORUM SEVİYORUM SENİ...
Bitanesin Hilalım Smile

Güzel eşliğin için sonsuz teşekkürler

Seviyom seni ..Clapping.gif
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Güvercinler bile yas tutmuş
Uçmuyorlar hiçbir yerde

:--/Confusedmiley13:

innocent1lh4.gif
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dönüşü olmayan yolculuklar..
Gidenin ardından sessizce bakanlar…

Yüreğine sağlık güzel yüreklim…

Ayrıca yazarı Hüseyin Kara hakkında birkaç bilgi bulabilir misin benim için ?

Güzel yürekler dert görmesin Mavi' m ..

Elbette bulabilirim. Yazarı hakkında sana kişisel sitesini, mail adresini ve ufak bilgiler özel mesaj ile gönderdim Smile

Yazarı yani Hüseyin Kara'nın kendisi daha çok bir fotoğrafçı, çekmiş olduğu bu güzel Resime uyan bir yazı yazdı .. innocent1lh4.gif
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sensizlikten kurtulamayan bir hüzün… offff offfff

Teşekkürler Nur'um Smile

Rica ederim .. Smile
Sayfalar: 1 2