:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Cep Telefonu Yasak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Cep telefonu yasak:
Birgün bir belediye otobüsünde gidiyordum (yesil olanlardan yani cep telefonu ile konusulmasi yasak olan otobüs),neyse adamin birinin cep tel çaldi we adam konusmaya basladi belirli bir süre geçtikten sonra bir bayan adamı uyardı lütfen cep telefonunuzu kapatınızz diye, adamda gayet sakin bir sekilde konustugu kisiye bu otobüsde cep telefonu ile konusmak yasakmis ben telefonu kapatıyorum sen ara dedi... (ve inanamazsiniz otobüstekiler gülme krizine
girmişti
Alıntı:[b][SIZE=3]Otobüsde cep telefonu ile konusmak yasakmis ben telefonu kapatıyorum sen ara
[/SIZE]
[/b]

Süper ya :yikildim: Off öldüm valla gülmekten .. Big Grin Big Grin Big Grin
yurdum insanı işte ne etcenn:yikildim::yikildim::yikildim:
Yurdum insanı beklenir birşeyde yapamazsın ki...
heheheheheheheh Big Grin Big Grin Big Grin koptummm yhaa
:yikildim::yikildim:
zekasına hayranım :tolga:
Big GrinBig Grin :yikildim::yikildim::yikildim:
ovv süper..SmileSmile
Zaten adamı karşıdaki kişi aramış. Tekrardan kapatıp araması neyi değiştirecek ki ? Bi espri yapmak istemiş ama oda olmamış. Bence gerçek olmayan bir uydurma hikaye bu Smile

Sessiz Gemi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cep telefonu yasak:
Birgün bir belediye otobüsünde gidiyordum (yesil olanlardan yani cep telefonu ile konusulmasi yasak olan otobüs),neyse adamin birinin cep tel çaldi we adam konusmaya basladi belirli bir süre geçtikten sonra bir bayan adamı uyardı lütfen cep telefonunuzu kapatınızz diye, adamda gayet sakin bir sekilde konustugu kisiye bu otobüsde cep telefonu ile konusmak yasakmis ben telefonu kapatıyorum sen ara dedi... (ve inanamazsiniz otobüstekiler gülme krizine
girmişti
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zaten adamı karşıdaki kişi aramış. Tekrardan kapatıp araması neyi değiştirecek ki ? Bi espri yapmak istemiş ama oda olmamış. Bence gerçek olmayan bir uydurma hikaye bu Smile
1 kere de haklı olma yaBig GrinBig Grin