:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hicran´laşmış Bir Vuslat'tı ; ´Aşk´ İniltisi !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
...
Kaçıyorum, beni kovalayan; tükenişlerde rol oynayan kelimelerden. Kendimi tükettim de Yar, seni veremem tükenişlerin o zalim ellerine! Çehremden süzülüyor “hicran”ım; “vuslat” yok’luklara gebe… Bu kadar mıydı Sevdiğim, “aşk”ın uğultusu?

Yetişemedim adımıma; geç kaldım hep, sen kalışlarımda! Kasvetli bir düş geçiyor beynimden, düş/üyorum. Yara bere içinde kalışlarım beni bana şikayet ediyor, seni sen’de düşürdüğüm için. İçim sızlıyor tarif edemediğim tanımlarla.

Ayrılık diyor…
Kavuşma diyor…

Sonrası sessizlik…!
Kan ter içinde dürtülüyor, keskin harflerin içindeki ben’liğim. Sevdiğim! Münadi kimliğim son kez sesleniyor sana! Çıldırış’ım provasız çıkıyor bu sefer sahneye… Haykırışlardaki nidalarım sunuyor hayatımın son hamlesini! Kulak ver yok oluşuma…;
“hicran”a yar etmişim kendimi; “vuslat” bana kara sevda…

“aşk”ın iniltisiymiş bize verilen. Hicranlaşmış bir “vuslat”mış, yok oluşuma kazınan…

vuslat’ım sen’i benden ayırdı…
hicran’ım ben’i benden kopardı…

Öznesiz yaşanıyor artık hayatım, tümcesine anlamsızlıklar taktığım…!!!
“aşk”ın iniltisiymiş bize verilen. Hicranlaşmış bir “vuslat”mış, yok oluşuma kazınan…

[SIZE=2]hicran’ım ben’i benden kopardı…[/SIZE]

Offff offf ne denir ki yaa... Yüreğine sağlık Yorgun Yürek...

DarkLady Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

[SIZE=2]hicran’ım ben’i benden kopardı…[/SIZE]

Offff offf ne denir ki yaa... Yüreğine sağlık Yorgun Yürek...
Oflamak yok (:

Seninde yüreğine sağlık canım Smile
Yüreğiniz dert görmesin ............

Sevg ...
Sağolasın Abim.....
Harika bir yazıydı canım benim ..
Teşekkürler ..
Ellerine sağlık Yorgun Kılavyen eskisin sen eskime emi.
söylenebilecek çok şey olmasına karşın...
söyleneceklere tercüman olabilecek bir kelime yok...

yüreğine sağlık....
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Harika bir yazıydı canım benim ..
Teşekkürler ..
Rica Ederim Nurum Smile
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ellerine sağlık Yorgun Kılavyen eskisin sen eskime emi.
Sağolasın Faruk Smile
Sayfalar: 1 2