:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ...Fadime...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Feminist kad?nlar biraraya gelmi? kocalar?na kar?? kazand?klar? zaferleri anlat?p toplant? yap?yorlarm??:

?ngiliz bir kad?n s?z alm??:

- Ben ?st d?zey bir ?irkette Genel M?d?r?m, eve ge? gidiyorum, yorgun oluyorum bir de ev i?leriyle u?ra?mak ?ok zor geliyor. Ben de bir ak?am ald?m kocam? kar??ma dedim ki: Ya adam bu b?yle olmayacak, sen benden daha erken gelip yat?yorsun bundan sonra bula??klar? sen y?kayacaks?n!
1. g?n bir?ey g?rmedim,
2.g?n bir?ey g?rmedim,
3. g?n bakt?m bula??klar? y?kamaya ba?lam??...

Salondan alk??lar gelmi?...

-Frans?z bir kad?n s?z alm??:

-Ben de b?y?k bir ?irkette Pazarlama M?d?r?y?m, eve ge? gidiyorum, yorgun oluyorum bir de ev i?leriyle u?ra?mak ?ok zor geliyor. Ben de bir ak?am ald?m kocam? kar??ma dedim ki: Ya adam bu b?yle olmayacak, sen benden daha erken gelip yat?yorsun bundan sonra ?ama??rlar? sen y?kayacaks?n!
1. g?n bir?ey g?rmedim,
2.g?n bir?ey g?rmedim,
3. g?n bakt?m ?ama??rlar? y?kamaya ba?lam??...

Salondan alk??lar gelmi?...

Neyse bizim Fadime s?z alm??:

-Ben de Karadeniz de b?y?k bir takan?n kaptanl???n? yap?yorum, eve ge? gidiyorum, yorgun oluyorum bir de ev i?leriyle u?ra?mak ?ok zor geliyor. Ben de bir ak?am ald?m Temel i kar??ma dedim ki: Ula Temel bu b?yle olmayacak, sen benden daha erken gelip yat?yorsun bundan sonra ?t?leri sen yapacaks?n!
1. g?n bir?ey g?rmedim,
2. g?n bir?ey g?rmedim,
3. g?n g?z?m biraz a??ld? g?rmeye ba?lad?m...:yikildim:
:yikildim: :yikildim: :yikildim: ahauhauahuaha Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin koptum :yikildim:
Woow o kadar kopma yavv...Confusedmiley14:
Sonra toplayamay?z mazallah...:yikildim:
ahuahuahauahauhuahahuhauahauahuuhauahau :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

eywallah karde?im eme?ine sa?l?k............Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:
Eyvallah karde?im...:yikildim: :yikildim:

Bu arada en ?ok ikimiz tuttuk herhalde bu g?lme efektini...Confusedmiley20:

G?zel olmu? ama...:yikildim::yikildim::yikildim:
:yikildim::yikildim::yikildim:
Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36:
bu temelle fadime efsane olur ben diyim sizeBig Grin
fadime slm ben demir.ya bişe sorcaktım yazılarını okudum çok hoşuma gitti.feministmisin?
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Sayfalar: 1 2