:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: AçıL SusaM AçıL.. =))
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
i?te benm a?klar?m ?ok jekerler biliomusuuunuzzzz =))) yerim onlar? bennn ikiside benm =) benziolar deil mi .. babalar? kim die sormay?n =))) :yikildim: :yikildim:
grnt020pp7.jpg
yoqhhhh heçde sana benzemio bunLar coqh sekher Big Grin kıskanma benzetme kendini Big GrinBig Grin
Babaları kim ? Big GrinBig GrinBig Grin
UyuZBiShey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoqhhhh he?de sana benzemio bunLar coqh sekher Big Grin k?skanma benzetme kendini Big GrinBig Grin

yoq bea alltaki t?pat?p bana benzio o kadar bensio ki yolda gidiodum bir gun 2 sene oluyor nerdeyse o zman daha k???k g?steriodum 17 18 ya??nda feland?m
adam?n bri durdu ma??lah ?ok g?zell bu senin mi ?o?ugun die sordu =)) yaaaa
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Babalar? kim ? Big GrinBig GrinBig Grin

Confusedmiley7: Confusedmiley7: Confusedmiley7: Confusedmiley7: Confusedmiley7: Confusedmiley7: Confusedmiley7: Confusedmiley7:
Yoqh ben kabul etmem kendini fasulye gibş nimetten sayma Big GrinBig Grin jojuqhlar coqh seker ben bunu söledim hemen onlara saklama kendini Big GrinBig GrinBig Grin
aman beah needen onlara saklayasm kii hade ordan ben dünyannn en güzel karısıyamm =))
aşkım ...
efenndimm...
evet gercektende çokkkkkkkk tatlı ikiside
Sayfalar: 1 2 3