:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yasık bana
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
değmio be kimseye gerçekleri söylemeye gelmiyor ona doğru olanı söylemeye gelmio

neden hep haketmeyenlere değer veririmki
neden beni haketmeyenlerle olurumki oysa kimse beni hakedecek kdr mükemmel değilken ben nden sahip olduum tek şeyi sevgimin büyük kısmını ona veririmki

seninde dediğin gibi yazık bana herkese güvenip sevgimi paylaşıorm ama yazık işte :'(

HEP DEÄžERİNDEN HEP GEREÄžİNDEN . . . .
.............................................
hayatın kendisi zor

ama hep zorun üstesinden geldim beni haketmeyenleri hep unuttum

onunda dediği gbi 3 5 gün sonra ztn unutulur
...........................................
Canım ne oldu ??
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:.............

İnşallah 3 yada 5 güne onu unututr , mutlu olursun .

Unutmaki kimseye gereğinden fazla değer vermiyeceksin , şımartmıyacaksın , onun değerli olduğunu yüzüne söylemiyeceksin . Kayıplarımız bunlardır . Son pişmanlık fayda etmez .

Cenab ı Hak kolaylıklar nasip etsin .....

Sevg ...

o ösel olduunu bildiği içn böle oldu yasık işte hepsi o
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:değmio be kimseye gerçekleri söylemeye gelmiyor ona doğru olanı söylemeye gelmio

neden hep haketmeyenlere değer veririmki
neden beni haketmeyenlerle olurumki oysa kimse beni hakedecek kdr mükemmel değilken ben nden sahip olduum tek şeyi sevgimin büyük kısmını ona veririmki

seninde dediğin gibi yazık bana herkese güvenip sevgimi paylaşıorm ama yazık işte :'(

HEP DEÄžERİNDEN HEP GEREÄžİNDEN . . . .

Ne oldu Akasya benim bişiden haberim yok bişimi oldu kim kimden ayrılmış. seni hep söylediğim gibi anlıyamıyorum diyordumya bak yine anlıyamıyorum.
Beni eğer dinlemiş olsaydı üzülmeyecektin ama sen hiç dinlemedin. aslında bunları özel konuşmamız lazımda. ama üzülme be Asya düzelir umarım
ben kimleri dinlemedim bilmiosunWink
valla içimden geçenleri yazmışsın :'(
onlar benim içimden geçenler dahasıda var
o kdr kırıcı olmayacağım o beni acıtsada
Sayfalar: 1 2