:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Peygamberimize Aşık Bir Zatın Duası:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hacca gitmek kabei tavaf etmek ravzai mutahharada Resulullah'ın kabrini ziyaret etmek her müslüman'ın yüreğinde yer bulan bir özlemdir kutsal beldelere yol bulup gitme hazırlığına koyulanlara gidemeyenler tarfından iletmeleri için özlem dolu sevgi dolu selamlar söylenir. İşte yanık sevdalılardan biri özlemini ve hasretini sabah rüzgarına anlatıyor:
Ey badı saba bir gün yolun uğrarsa semti haram eyle selamımı arz eyle götür ravzadaki Nebiyyi muhtereme. Sen bir Peygamber bir şahit bir müjdeleyici bir uyarıcı Allah'a çağıran parlak bir kandil olarak alemlere rahmet olarak gönderildin ey hidayet yıldızı ey Allah'ın Resulu senin sevginle kalbim dop dolu ya Resulallah Cemaline müştakım Ya Habiballah kıyamet günü şefaatini ümid ediyorum senki günahlara şefaatçisin bende senin ümmetindenim tut elimden ya Resulullah.
Tut elimizden Ya Resulallah!...
Rabbim zatına hayırlı kul,Resulüne hayırlı ümmet eylesin bizleri.Allah(c.c.) razı olsun kardeşim.
Dua ile vesselam...
rabbim razı olsun
Amin ecmain

İştirak ettiğiniz için teşekkürler arkadaşlar.En kısa zamanda ilahisinide koyacağım.
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Amin ecmain

İştirak ettiğiniz için teşekkürler arkadaşlar.En kısa zamanda ilahisinide koyacağım.

Teşekkürler bizden kardeşim.İlahisinide bekliyoruz tabiki...
Dua ile vesselam...
Şu an upload sitesinde bir arıza var yarın koyarım inşAllah.
Arkadaşlar üzgünüm ama İlahiyi koyamayacağım çünkü site sorunlu değil diğer tüm müzikleri upload edbiliyorum ama bunu upload etmiyor.
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar üzgünüm ama İlahiyi koyamayacağım çünkü site sorunlu değil diğer tüm müzikleri upload edbiliyorum ama bunu upload etmiyor.

Canın sagolsun,nasip degilmiş
HÜDANUR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canın sagolsun,nasip degilmiş

Özür dilerim kardeşim ama benden kaynaklanmıyor.