:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Çakal ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Çakal ..........

Günlerden pazar , dünden kalma bir halde uyumakdan başka birşey düşünmüyordum . Başım ağrıyor , gözlerim ise açılacak durumda değildi . Hatta 2 adet vermidon da attımki daha rahat mışıl mışıl uyuyayım diye . Neyse evime geldim , Allah dan ev arkadaşlarım evde yok , direk odama daldım ve attım kendimi yatağıma .

Uyudum , uyumak üzereyim derken evin içinde garip sesler duymaya başladım , gülüşmeler gibi ama tam çıkaramadım . Neyse dedim bizimkilerden birileri gelmişdir filan falan uyumaya koyuldum . Uyumuşum o an .....

Seslerle uyandım , saate baktım tam olarak 1 saat uyumuşum . Sesler baya bir çoğalmışdı , yatağımdan kalkıp bizim salona geçtim , ne göreyim . Bizim beyefendilerden biri almış nişanlısını birde dvd takmışlar ohh be gülüm hem film seyrediyorlar hemde kahkaha ve gülmeler . Tabi beni gördüklerinde bozuldular . Çünkü uykusuz olduğumu onlarda dünden biliyorlardı . Neyse ...

Yavaş yavaş yaklaştım yanlarına , bir kaplan gibi fırladım ve ellerinden tv kumandasını kaptım . Aynı hız ile tv yi kapatıp ,

Çakallar evimi terkedin diye bağırmışım .

Aman allahım evden gidişlerini hatırlamıyorum bile , ne hız anlamadım . Tabi günler geçti anlattılar . Onlar kendilerinede saldıracaklarımı sanmışlar , bir kaçış bir korku düşman başına .

Ehhh yani bu bana yapılan çakallık değilde nedir ?

Sevg ...

Anı Yazarı : Firari Fırtına
Sevmek mi daha güzel , sevilmekmidir gülüm ,
Senin niyetin beni delirtmekmidir gülüm
Bu dünyanın kanunu , al gülüm ile ver gülüm
Aşk paylaşmak içindir , paylaşalım be gülüm .

Ahh be gülüm , seviyorum de gülüm .................

Sevg ...
Smile Baya korkmuşlar haklı olarak.
Bencede ...........
Allah muhafaza ben olsam bende korkardımSmileinsan uykuluyken ne yaptığını bilemıyor
valla ya cidden uyurken ne yaptığını bilmio insanBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig Grin evett beyza da ii bilir özellkle bndn Big Grin