:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Endless den şikatciyim ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bu aralar çok sessiz ............

Şikatciyim ...
Abi ne bu yaa herkezden şikayetçi olmuşsun birde benden şikayetçi ol bir bahane bul tam olsun.icon10.gif
Sıkayette oLsa Bu Bı hatırlanma BeLırtısıdır..SmileSmileSmile Sıkayet Etmek Oıcın HatırLamak Gerekır..SmileSmile

Artı9k Cok Fazla olmıcamm Abı..SmileSmile Ama Hatırladıgın DıLe Getırdıgınm Icın TesekkurLer..Smile):

SesszıLıge GELınce.. Susmak bazen cok sey anlatır dınlemesı bılene..SmileSmile

HayırLı..ForumLar..SmileSmile
Evét endLéSS yoksuN yha hiç .. =/

Forum yine güzéLdé €sKi tat yoK /:
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıkayette oLsa Bu Bı hatırlanma BeLırtısıdır..SmileSmileSmile Sıkayet Etmek Oıcın HatırLamak Gerekır..SmileSmile

Artı9k Cok Fazla olmıcamm Abı..SmileSmile Ama Hatırladıgın DıLe Getırdıgınm Icın TesekkurLer..Smile):

SesszıLıge GELınce.. Susmak bazen cok sey anlatır dınlemesı bılene..SmileSmile

HayırLı..ForumLar..SmileSmile

Susma zamanı gelince , beraber susarız güzel kardeşim ....

Şimdi sırası değil diyorum , yinede düşüncene saygım vardır ....

Sevg ...
ben pek tanımı0m ama seni

yinede sesin cıksın azıcıkTongue
Kartal böyle sessiz kalma eskisi gibi bir arada olalım sesin çıksın biraz.
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Susma zamanı gelince , beraber susarız güzel kardeşim ....

Şimdi sırası değil diyorum , yinede düşüncene saygım vardır ....

Sevg ...

Eger Konustugunda ..YanLıs AnLasıLıyorsan Susarsın..SmileSmile

Konustugunda Senı AnLamayanLar..Sustugunda AnLaqmaya CaLıssınLAr Dersın Ve Gecersın..Smile):

Zaten sadece duygusuzua gırıyorum pek netlede alaka yok abı ama sneın ıcın arada olsa gırerım .SmileSmileSmile
bende şikayetçiyim çok ösledim sersimiSad

ne zmn bişi yassam birasdan desedeTongue
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eger Konustugunda ..YanLıs AnLasıLıyorsan Susarsın..SmileSmile

Konustugunda Senı AnLamayanLar..Sustugunda AnLaqmaya CaLıssınLAr Dersın Ve Gecersın..Smile):

Zaten sadece duygusuzua gırıyorum pek netlede alaka yok abı ama sneın ıcın arada olsa gırerım .SmileSmileSmile

Canımsın ,

Burda olman kadar güzel birşey yok , burda olmanı istiyorum .

Açık ve net .............

Sevg ...