:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Katiliyim Kendimin . . .
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
KATİLİYİM KENDİMİN
[SIZE=2]
[SIZE=3]Meğer insanın katili kendisiymiş. En etkili silahı ise düşünceleri, düşündükleri...

Önceden gecelerde en çok düşünülür sanırdım uykum kaçtığında. Şimdi yaşayarak anlıyorum her gece ölüp her sabah yeniden dirilmeyi.

Hayır öyle gerçek bir ölüm, bir ceset, bir cenaze töreni yok. Ama insan ona yapılıp canını acıtanları düşündükçe ölürmüş, odadaki görünen beden zaten cesedi ve o an ki hıçkırıkları cenazede okunan duaların iniltisi gibi...

En ağır katliamım dün geceydi.
Sabah kendime gelemiyeceğimden emindim.
Çünkü dün gece kendimle hesaplaştım.
Neler yaptım, neleri yarıda bıraktım...
Herşeyi sordum kendime ve cevaplamaya çalıştım.
En zoruda kendimi kaybettiğim anlarımmış anladım.

Bu gece diyorum bitsin artık herşey.
Çekiyim kendime silahı, bitsin.
Evet tamam bunun için de tek şey lazım ; yapmadıklarımı düşünmeliyim.

[/SIZE]
[/SIZE]
Bu gece diyorum bitsin artık herşey.
Çekiyim kendime silahı, bitsin.

işte ben bunu her gece düşünüyorum Smile
teşekkürler Diddy çok anlamlı bir yazı...
Bazen, masumiyet.....
Bazen,
hüzün
.......
bazen,
keder
......
bazen,
çaresizlik
.....
bazen,
sevi
nç......
bazen,
mutluluk
......
bazen,
merhamet
.........
bazen, yürek acısı......
bazen,
SİLAH..................

Yüreğine sağlık .. (:

Gücüm kalmıyor sevgili.. Tükeniyorum.. Tüketiyorsun.. Ben seninle olmak istedikçe sen beni itiyorsun.. Seninle dolu içimi görmüyor ya da görmek istemiyorsun... Sana her yeni gün bir adım daha yaklaşmaya çalıştıkça sen üç adım geri kaçıyorsun... Görmeyi istemediğin yürek öylesine seninle doldu ki acıyor artık. Söylediğin her söz, biraz daha dağlıyor yüreğimi.. "Seni seviyorum" diye haykırmak istedikçe dünyaya susturuyorsun, kapatıyorsun ağzımı. Ama kaybediyorsun sevgili, aslında uzaklaşan kendin sanırken, beni itiyor kendinden uzaklaştırıyorsun... Başka sevdalara yönelmek istemedikçe, buna beni zorluyorsun. Korkuyorum bir gün seni sevmekten vazgeçerim diye...
ben
'AŞK' dedikçe sen 'DUR' dedin...