:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Virusli duygusuz ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Duygusuza girdiğim zaman virus proğramı devreye giriyo ve ana sayfada böyle yazınca www.duygusuz.com/forum virus çıkıyor ..

Ne yapmak lazım admin amcalar . :'( .. Big Grin

Bi ilgilenseniz ..
Virüsle konuş ,

Ona sevgiyi anlat , saçlarını okşa ve duygusuzun değerlerini aşıla . Emin ol oda anlayacak ve sevecekdir duygusuzu . Olmadı yanaklarından öp , kokla onu bir gül misali . Daha da olmadı bana gönder .........

Sevg ...
O da güzel .. Smile Smile
bendede aynısı oluyo Sad
Aynı şey benimde başıma geldi bu gün...

Virusli duygusuz istemiyoruz .. Big Grin
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Virusli duygusuz istemiyoruz .. Big Grin

Evet €zBeRimSin
katılıyorum sana ....Duygusuza bulaşan virüslere ölümm... Big Grin Big Grin

Buda biraz slogan atar gibi oldu ama doğru biz DUYGUSUZ'umuzda virüs istemiyoruz Smile
Aynen .. Buğün herkese katılasım geliyor .. Tongue Tongue

Doğru sözler çıkınca ağızdan katılmamak elde değil .. Smile Smile
Arkadaşlar özür diliyorum ama bende neden çıkmıyor bilgisayarı aldım alalı virüs nedir görmedim hiç 8 yıldır bilgisayar var 5 senedir internet hala bir virüsle karşılaşmadım benim ADSL farklı bir dünya sanırım neyse şaka bir tarafa ama citten karşılaşmadım.Virüsün dilinden anlıyorum sanırım şefkate ihtiyacı var bu virüslerin hahah.
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aynen .. Buğün herkese katılasım geliyor .. Tongue Tongue

Doğru sözler çıkınca ağızdan katılmamak elde değil .. Smile Smile

Hasan abi sen o virüse *Asİ-yÜrEk*'in selamı var de akıllı dursun gelmeyeyim yanına.:yikildim:
:yikildim:
Sayfalar: 1 2