:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gelgitlerin Ugradı Yüregime
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
8en2.jpg

Anlamsız gelgitlerin yine kararttı hayatımı ..Tam sensizlige alışmışken yeniden geldin yine yıkımlar yarattın bende...
Halbu ki uzun zaman olmuştu gelgitler yapmayalı..benim yaralarım kabuk tutmuştu geldin kanattın kabuk tutan yaralarımı yine mi kabuk tutmasınu bekleyecegim yaralarımın söyle bi yaranın kabuk tutması kolay mı sanıyorsun....Herşeyi bitirdigim anda hayatım tam gökkuşagına dönerken bir yıldırım düştü yüregime gelişinle sarsıldım yine....

Bir zamanlar adını her zikredişimde mutluluktan ne yapacagımı bilmezdim gözlerim ışıl ışıl olurdu..Şimdi adınu her zikredişimde yüregim acıyor gözlerim yaşlarla doluyor adının geçtigi heryerde nefessim kesiliyor...Ve şimdi sanki hiçbirşey olmamış gibi geldin aydınlık olan hayatımı karartın kabuk tutmuş yaraları mı kanattın mutlumusun şimdi...haklısın sen mutluluk duyuyorsun benim her gözyaşımda bana acı vermek hoşuna gidiyor oysa ben sana kıyamazdım ben sen üzmemek için kendimi feda etttim ne ugruna oldugu çok geç anladım anladım ki sen degmezmişsin bana bu zamana kadar acı getirdin her gelişin derbeder etti beni...Gelgitlerin yine kanattı,kararttı yüregimi yıldırım gibi düştün yüregime ...

ÇiLeK
yüreğine sağlık...
Gelgitler yok be gülüm , sadece gelmeler var .............

Günaydın gülüme ...........

[ses]http://net3307.googlepages.com/Yalin-Gnaydn.mp3[/ses]
............... SadSad

yüreğine sağlık hilal...
herzamanaki gibi çok güzeldi...
çiçek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık...

Sagol okuyan gözlerine saglık çicek..
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gelgitler yok be gülüm , sadece gelmeler var .............

Günaydın gülüme ...........

Bana kalsada hep gelmeler olsun be Çınar'ım..

Müzik içinde çok çok teşekür ederim..

Sonsuz sevgilerim yüregine...
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:............... SadSad

yüreğine sağlık hilal...
herzamanaki gibi çok güzeldi...

............................

Sana üzgünlük asla yakışmıyor biliyorsun gül ki bende güleyim..

Sagol senin anlam dolu o yüregine saglık diyorum...Herşey gönlünce olsun mehmet..

Sevgilerimle
Deli sevdam benim ............
Nefesime nefes geldin
Varlıgınla daha deli oldum
Senin varlıgın aklımı başımdan aldı
Sonunda deli oldum işte..
Senin sevginin senin sevdanın delisi...
Çık git bugün kalbimden
çık git yüreksiz dönme
bıktım yürek harbinden,

Bu şarkı sözleri aklıma geldi...
Teşekkürler canım ....