:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu YaZ?Y? BiR KeReDe AnLaYAna HarBi HeLaL OlSun..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yetismis bir k?z? olan dul bir kad?nla evlendim. Babam ?vey k?z?mla evlendi. Bu sekilde babam benim DAMADIM oldu, ?vey k?z?m da babam?n kar?s? olmas? dolay?s?yla ANNEM oldu. Benim kar?m bir o?lan ?ocuk do?urdu. Bu ?ocuk tabiat?yla BABAMIN KAYINB?RADER? ve benim ?vey annemin B?RADER? olmas? nedeniyle de benim DAYIM oldu. Babam?n kar?s? da bir o?lan ?ocuk do?urdu. Tabi do?an ?ocuk benim KARDES?M oldu fakat ayn? zamanda k?z?m?n o?lu olmas? dolay?s?yla da TORUNUM oldu. B?ylece, kar?mda annemin annesi olmas? dolay?s?yla benim B?Y?KANNEM oldu. Kocas? ve ayn? zamanda onun torunu oldu?umdan, bir kimsenin b?y?k annesinin kocas? da b?y?k babas? olaca??ndan dolay?, KEND? KEND?M?N B?Y?K BABASI oldum.
bencede anlayabilene helal olsun yokmu bi kağıt kalem Big Grin
Ben böyle ailenin... Big GrinBig GrinBig Grin
bu nu da ha ön ce de oku muş tum .. :yikildim:
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben b?yle ailenin... Big GrinBig GrinBig Grin
sana kat?l?yorum harbiden bende b?le bi ailenin....Confusedmiley9:
Big Grin Big Grin hiç kimse anlamammış herhalde ben gibi..Big Grin Big Grin
heh işte biras biras ama sonlarıında beynim tamammen durduu yaffff entresan bi aile
MANTI?A BAK YA ADAM NE BA? KURMU? EN SONUNDA RESMEN BOMBA PATLATMI? B?RDE ORADA ?NCE B? A?IKLAMA VAR ???N B? TUHAF OLDU HAYRAN KALDIM ADAMAConfusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:
şu işe bak yaa babası kızınla kızın çocuğu kardeşi.... allah ım...Big Grin
öyle bir dönemdeyizki. aile kavramıyok Bak hepsi üvey Big GrinBig Grin

kınıyorum vallla bu aileyi Big Grin
Sayfalar: 1 2