:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Beddua ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Beddua ...

Hakikatler gereği yaptıklarından utanmıyor isen sana ne söylesem , ne yazsam boşdur biliyorum . Biliyorum ama yinede içimdekileri sen vefasıza dökmek , okumasanda , anlamasanda en azından beni rahatlatacakdır .

Diye düşünüyordum ,

Gel gör ki ! beddua edemem ben . Ömrüme mal olsanda hiç bir canlıya kıyamam ben . O canlı bana kıysada , onun düştüğü gaflete düşemem ben . Var git yoluna yolun açık olsun demekden başka birşey gelmez elimden . Utanma duygun var ise , o sana yeter diyorum .

Oysa .............. Ahhh ahhh ............

Tez gel yarim diye az ağlamadım gecelerde . Az dil dökmedim bana dönesin diye . Bir yüzünü göresim geldi , ahh be vefasız onuda göstermedin ya , helal olsun sana . Özledim dedim , hasretim dedim anlamadın , görmedin beni . Şimdilerde nerdesin bilmek dahi istemiyorum ama , yinede bu yürek sanırım çok sevmiş seni , dayanamıyor . Gel gör halimi aşk neyledi misali , harab derbeder bir durumdayım .

Yokluğunda yüreğimi yakan senin özlemindi , gözyaşlarım içime akıp kaıp durdu . Anlamsız yarınlarda hep seni düşünüyorum , hala umud besliyorum . Gibi gibi yani fakat ama lar birde keşkeler olmasa diyordum . Tez gel yari değilde , Tez ölüm paklar beni gibi .

Bedduam ise ,

Yinede Seni Seviyorum olsun ........ Ne Yapim ....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına ( Derman bey )

shediditagainbytazmo1hm2.jpg

[ses]http://firarifirtinax.googlepages.com/Zara-2008TezGelYarim.mp3[/ses]
Oysa ne özlemişim seni ...............

..............

peoplelovebypatrickbmccbt1.jpg
Sana olan özlemlerim dile gelsin istiyorum .........

Seni senli ve benli yaşamak için ........................................
000047590zw.gif

Yazı kendini konuşturuyor....yüregin ahh o yüregin ..

Sana bedduam;

Seni Canımdan Bile Çok Sevdigimdir..
Seni Seviyorum...

Teşekürler fırtına'm..Harikasın

Sevgilerim ve Saygılarımla.
Hilal'im ,

Yüreğinden öpüyorum seni . Sende olmasan bu hayat zor ...........

Sevg ...