:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sorma , Bu gece içiyorum .
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Sorma , Bu gece içiyorum .

Kendimde değilim elbette , mavi gözlerini düşünüyorum . Alnına dökülen saçlarını ve öptüğüm o güzel yanaklarını düşünüyorum . İçin için ahh lar çeksemde güzelim , seni düşünmekden kendimi alamıyor ama mutlu oluyorum .

Sorma valla , gece uzun ya baya bir vakit var . Ne yapayım usul usul demleniyorum aynı hayatım gibi , aynı ben gibi . Artık hiçbirşeyi unutmak istemiyorum aksine yaşamak ve düşünmek bana göre diyorum , bu arada bir yudum daha alıp hemen geliyorum ...........

Kadehim dolu elimde sigaram , yüreğimde sen benliğimde sen . Ne güzel bir gece böyle , hayrete düşüyorum . Normalde böyle olmazdı hiç , hep bir eksik birşey olur tadım kaçardı . Bu gece benim gecem sanırım . Gül yüzlüm e seslenmekden başka birşey yapmayacağım . Gül yüzlüm dedim de aklıma geldi , bana bir resim göndermişdi . Ahh be deli kız , ben o resme ve onun sahibine kurban olmammı ? Deli ki şöyle yani , arada bir anlamıyor beni , yada beni dellendirmek için elinden geleni yapıyor . Arada birde sevgisi ön plana çıkmıyor değil yani . Yinede gül yüzlüme burdan selamlar olsun öpüyorum onu , yanaklarını özlemişim .

Yüreğimde mavi olan hislerimi dile getirmek için iyi bir gece diyorum , benim bu halimi görenlere ise aldanmayın bakmayın bana diyorum . Ahh be gül yüzlüm , bu arada ben bir kadeh daha alıp hemen geliyorum .

Sorma , Bu gece içiyorum .........

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

The_Aftermath_Bleeding_Love__by_starlit_sky.jpg

[ses]http://firarifirtinax.googlepages.com/Zara2008-AskBirIzdirap.mp3[/ses]
Oruç geçseydi be abi .. Big Grin Sonra içerdin .. Smile Smile

Yüreğine sağlık çok güzel satırlar ..
Yüreğimde mavi olan hislerimi dile getirmek için iyi bir gece diyorum , benim bu halimi görenlere ise aldanmayın bakmayın bana diyorum . Ahh be gül yüzlüm , bu arada ben bir kadeh daha alıp hemen geliyorum .
İşte tam sevdiğim tarzda bir konu... Bu tarz konulara bayılıyorum... Sen ne yaptın böyle gece gece off ya...Çok güzeldi.... Kalbinden sevgi bir an eksilmesin... Yazı ve şarkı inanılmaz uymuş...
Yüreğine sağlık....
Ben sadece ...................

içmeden sev..
Kadehim dolu elimde sigaram , yüreğimde sen benliğimde sen . Ne güzel bir gece böyle , hayrete düşüyorum . Normalde böyle olmazdı hiç , hep bir eksik birşey olur tadım kaçardı . Bu gece benim gecem sanırım . Gül yüzlüm e seslenmekden başka birşey yapmayacağım . Gül yüzlüm dedim de aklıma geldi , bana bir resim göndermişdi . Ahh be deli kız , ben o resme ve onun sahibine kurban olmammı ? Deli ki şöyle yani , arada bir anlamıyor beni , yada beni dellendirmek için elinden geleni yapıyor . Arada birde sevgisi ön plana çıkmıyor değil yani . Yinede gül yüzlüme burdan selamlar olsun öpüyorum onu , yanaklarını özlemişim .
''Seni sevmek en güzel şey
Uzaktan ama fırtınalar içinde
Seni sevmek en zor şey
Bir nefes kadar yakın kilometrelerce uzak
Seni sevmek bir türkü tadında
Usul usul yüreğinin ta derinine işleyen''

Varliginla yoklugun arasinda kalmak istemiyorum artik, ne seni senle ne de sensiz yasayabiliyorum...
Evet seni duslerimin en kuytusunda yasatmak en makulu..
Sinsice,icten ice kimsenin hissetmeyecegi gibi delicesine sevmek..
Insan sevdigiyle olmadan da mutlu olur..Hayallerinde bambaska bir yeri olur...
Yeter ki gercekten gonulden sevsin..Yeter ki art niyetsiz,temiz kalple gorsun..
Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmus cumlelerimin sonunda..

Icimden olmayacak, boş bir kagidin golgesine siginmayacak sana sitemlerim..
Hani hep kizardin "konus" diye..Artik konusuyorum ama sen duymuyorsun...
Biraktigin bu mavi dusleriyle avunan yalnizligi,
artik sahiplenilmeyecek olmanin buruklugunu yasarken, haykirabilir miyim dersin, susar miyim, gulup gecer miyim yoksa..¿?
Kopan takvim yapraklari sensiz gecen gunleri saymamali, bende yoklugunun guncesini tutmayi artik birakmaliyim..
Her yeni gune seni getirmedi diye isyan etmemeliyim..
Kabullenebilmeli, sabretmeli hatta sana hak verebilmeliyim..Bu satirlarla birlikte belki bende biraz buyumeliyim...

''Seveceksen icten ice,sinsice seveceksin..
Oyle gelisiguzel olmaz bu sevda''
Aşk bir ızdırap ..............
yuregıne saglık
Sayfalar: 1 2 3