:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yiğitlerin Yemini ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yiğitlerin Yemini ...

Heyy gidi güzel olanda sevdayı yaşayan deli gönül . Varmı ulan sen gibi seven bir yiğit . Yook be gül yiğidim , olamazda be yiğidim . Bu sevdadır eşiği nerde bilinmez .

Yazım karada olsa severim dersin sen ya , işte ben yanarımda ona yanarım be güzel sevdalım . Yiğit dediğin severmi ? Allahına kadar sever . Yiğit dediğin gülermi ? Öyle boşu boşunada gülmez be sevdalım . Ahhh ahh , sen gibi deli gönüllere sevdayı anlatmak ve onu sen gibi gönüllerde yaşamak ne zor . Acımıdır bu yoksa bir mutlulukmu . Ahhh ahhh . Yiğit susar , sözler şaha kalkmışdır . Dile gelen ise yüreğinden içine akmışdır . Eeee senden başka yiğitmi kaldı ? Ahhh ahhh ..........

Ölümde var unutma be sevdalım , bitmek tükenmek gibisi yani . Neye yarar sen bunu anlarmısın ki ? Ölüm yiğide yakışır , gülmek sana yakışır olsun .

Eee senden başka yiğitmi kaldı ............. ???

Yiğitlerin yemini SEVMEK'dir ...

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

[ses]http://firarifirtinax.googlepages.com/KERMOLU.mp3[/ses]
abim güzel yazı teşekkürler...
Güzel paylaşımın için teşekkür ederim ellerine sağlık olsun
guzel yazıydı

tşkler
yiğitçe yeminler yakışan yüreğine sağlık...
yüreğine sağlık...
Belki Yarınlar Vardır ?

Dünlerde vardın , senle olan senli halimde hep yaşadın . Yiğit bir ömür sevsede seni gül yüzlüm , yiğit içinde biçilen bir vade ve bir tarih vardır . Adı ölüm olan her halin bir anlamı ve her anın bir değeri vardır .

Belki yarınlar vardır ? Belkide yok . Ama var ile yok arasında kalan yiğidin kendisi değilmidir . Sus be deli yürek , Allah aşkına sus .... sus .....................

Sevg ...
Kerimoğlu Zeybek Türküsü

Haydülen de ülen de,
Karadağların sandalı da, sandalı.
Al ganlara boyanmış,
Kerimoğlunun her yanı da her yanı.

Öf aman da aman da
Şu dağlarda keklik kalmadı.
Oyna len de koca Arabım sen oyna,
Senden başka yiğit (!) kalmadı.

Öf ülen de aman da
Yerkesikinen şu pisinin arası
Nerelerde bozulmuş
Kerimoğluylan körarabın arası

Öf aman da öf aman
Eyüp efem gitti gitti bulunmaz
Elleme Körarabım elleme
Uykularda adam vurulmaz

Sevg ...
Hey gidi günler hey ....
Sevmenin aslı nedir diye sormuşlar firariye ?

Sevmek , gülmek demişdir .......................