:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ............................
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
huzun.jpg

Nefees almayı yenı öğrenmiştim ki kazandığımın yerine bir yenisini kaybettim....

İşte o vakit ÜÇ AYAKLI bir sandalyeden farklı değildim..

look_back_and_see_by_silvermixx.jpg

Bazı ZAMANLAR vardır ki hissedersin olacakları önceden ama elin kolun bağlıdır ve engellemek elinde değildir çaresizce beklersin beklersin beklersin .....
2fabb61ed71eeef2e14c1f1ei1.jpg

İLK adım atmayı öğrendiğim o ilk vakit ellerimi bulduğum sen..

2005-01-10_214334_ilk_adim.jpg

İLK gülümseyişimdeki mutluluğumu görebildiğim gözlere sahip olan sen...

glmseyen_bebek.jpg

İLK ağladığımda yanaklarımdan süzülen gözyaşlarımı silen yine sen ..

alayan_bebek.jpg

NEDEN YOKSUN ŞİMDİ???

İLKLERİ YAŞATAN SEN ŞİMDİ EN BÜYÜK KAYBIM OLDUN ???

Üstelik küçük bebeğin ilk kez aşık olmuşken,üstelik küçük kızın ilk kez yine senden sonra tek güvendiği erkek oyken...

Sen gözlerini kapayalı tam 6 sene oldu ve ben seni çok özledim..
huzun435345qk9.jpg

Hala akşamları bana getireceğin çikolataları bekliyorum

Hala akşamları gece yatmadan önce alnıma konduracağın öpücüğü bekliyorum

Hala akşamları üstümü açıp senin gelip örteceğin o anı bekliyorum

Hala sabahları seni işe uğurlamak için senin uyanmanı bekliyorum....

ve anlıyorum ki her günün başlangıcında tıpkı her günün sonunda olduğu gibi yine yoksun...

Uyuyorum çünkü seni rüyalarımda bulmayı umuyorum...

Hani belki gözlerimi kaparsam korktuğum o derin karanlıktan beni gelişinle aydınlatırsın diye

AMA HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK YOKSUN...

EYLÜL ayından hep nefret ettim çünkü her sonbahırın gelişiyle bende yaprak döküyorum

sonbahar2iz0.jpg

Büyümek için daha ne kadar fedakarlık yapmalıyım daha ne kadar kaybetemeliyim daha ne kadar ayrılmak zorunda kalmalıyım...merak ediyorum Confusedmiley13:

Şimdi bir yenisi daha EKLENİYOR yine ELVEDA deme zamanı ...

Küçük bebeğin çok sevdiği adamı bırakıp çok uzaklara gitmek zorunda oysa tam tamamlandığımı hissettiğim anda yine eksilmenin acısıyla ....ONU SEVİYORUMMM

41778d1188507718t-ayrilik-yanlizlik-resi...ep4em4-jpg
VE NE KADAR KAYBETSEMDE 19 YILDIR İSTEDİÄžİM VE İSTEDİÄžİN HER ŞEYİ TAMAMLAYIP ELİNİ ÖPMEYE GELİCEM CENNETE SÖZ VERİYORUM..
melek013gz1.jpg

VE SEENİ ÇOK SEVİYORUM
Küçük kızın .....
teşekkürler ceyda hande kesim..
yüreğine sağlıkBig Grin
cok guzel olmus

guzel yüregıne saglık
çok güzel...(:
Ceyda'cım seni yeniden burda görmek yeniden bi yazı okumak güzel bi duygu..

Yazını okurken yüregimde hissettim,yüregime birşeyler saplandı acını içine akan o gözyaşlarını öylesine yalın bir dille anlatmışsın ki aslında ne desen içindekileri kimse anlamaz...Rabbim sana sabır versin canım yaşadıgın kolay birşey degil seni anlamaya çalışıyorum şuanda bogazıma birşeyler dügümlendi...O senin yanındadır yinede mekanı cennet olsun..

Rabbim herşeyi o güzel gönlüne versin ceyda sana sabır,güç versin..

Sevgilerimle..
Yaşadıklarını biliyorum çektiklerinide anlayabiliyorum.
hayat işte bu elimiz kolumuz bağlı kalıyor sevdiklerimiz elimizden erken kayıp gidince.Yinede hayatımız acısıyla devam ediyor.
seni duyuyordur ve hep yanındadır eminim o seni sensiz öksüz bırakmaz asla . Mekanı cennet olsun .
emegıne yuregıne saglık
Paylaştığın için teşekkür ederim ceyda.Başın sağolsun Allah yerini cennet etsin ve sanada sabırlıklar versin. bu durumlarda fazla söylenecek söz bulamam ben.
Yapılacak tek şey arkasından dua etmek.
çok güzel olmuş payl.için sağol
rica Ederim Zaman Ayırıp Okuduğunuz ıcın Tesekkur Ederım...
Sayfalar: 1 2 3