:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İçimdeki Sen ...İmkansızlıgım..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
picture.php?albumid=151&pictureid=1604

İmkansızlıgım yine seni yazıyorum ve yine haberin yok ,uzak kenttin uzak diyarlarından yazıyorum sana kelimelerim bitsede içimdeki senin büyüdügünü biliyorum neden bu kadar uzaksın bana neden duruyosun anlam veremiyorum peki ben ben neden uzak duruyorum senden neden saklambaç oynuyoruz biz o yaşı çoktan geçmedik mi sen benden ben senden kaçıyorum nolucak nereye kadar kaçıcaz peki sonu var mı kaçışların bugün,yarın,diger günler nereye kadar devam edecek kaçışlarımız ben hasretinle yanıyorum ben seni tek başıma yaşıyorum bir kalbin gölgesinde sanma şikayet ediyorum hiç bir şikayettim yok ama ben yorulmaya başladım imkansızlıgım kaçışlardan senden saklanmaktan yorulmaya başladım yoksa seni imkansızlıgı seviyorum ben biliyorum seni haketmiyorum ama ben yinede seni sevmekten vazgeçemiyorum...

Kendimi ala koyamıyorum sana yazmak seni düşünmekten seni hayal etmekten yana hep seni çiziyorum gözlerime,nefesini yanımda hissediyorum çizdigim resimlerle onlarla avunmaya çalışıyorum işte imkanzsızlıgın içinde bunları düşlemek öylesine güzel ki...

Ben dilimi sustursam,yüregimi susturamıyorum içimdeki sen susmuyosun içimdeki imkansızlıgın saklambaç oynasamda senle sen bitmiyosun seni yüregimle içimdeki senle seviyorum ben seni imkazsızlıgını seviyorum...içimde sen imkansızlıgım..

ÇiLeK HiLaL
Teşekkürler prensesim çok güzel yazmışsın
Yüreğine sağlık...
Mutluluklar seninle olsun canım...
Sevgilerimle...
Çok güzel yazmışsın yüreğine sağlık
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler prensesim çok güzel yazmışsın
Yüreğine sağlık...
Mutluluklar seninle olsun canım...
Sevgilerimle...

Ben teşekür ederim sana Yüregim..
Begenmiş olmana çok ama çok sevindim baştacım..
Sevgiler mutluluklar hiç eksilmesin yüreginden...
Gök Tanesi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok güzel yazmışsın yüreğine sağlık

Sagol Göktanesi begenmene sevindim..
Herşey gönlünce olsun

Sevgiyle KaL...
teşekküRLer çoq qüzeL yazmışsın =)
Sagol canım begenmene sevindim
Yüreginden sevgi eksilmesin..
imkansızları oynamak...
yada imkansızları yaşamak...
engelleri kim yıkabilir ki onlar istemedikçe...
anlamsız bir karmaşa belkide ama şunu bil...
gelecek bizden saklanıyor...
biz geleceği yaşamaktan korkuyoruz....

yüreğine sağlık hilal çok güzeldi..
Haklısın..
Gelecek bizden saklanıyor..bizde o gelecegi yaşamaktan korkuyoruz cesur olamıyoruz..

Bu güzel yorum için teşekürler ..
Begendigine sevindim...
Mutluluklar senle olsun..
yuregıne saglık canımmm
Sayfalar: 1 2