:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aşk Çaldı Kapılarımı Delikten Baktım usulca, açmadım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
love14.gif Aşk çaLdı kapıLarımı.. DeLikten baktım usuLca, açmadım...

Aşk çaldı kapılarımı.Delikten baktım usulca açmadım.Açmaktan korktum adı "aşk" olan yüreklere kilitlerimi.Sürgüler çektim kapılarımı, kalın perdelerle çevirdim pencerelerimi.Yine de bir boşluk buldun aşk!Berrak bir ışıkla sızdın penceremden.Sözcüklerine bantlar yapıştırdım sen "gel" dedikçe senden uzaklara açtım yüreğimi.Yelkenlilerde uzun yolculuklara kaçtım umarsızca.Sen mi?Pes etmedin...

Ve aşk getirdin hiç beklenmeyen sabit anlarımda.

Şimdi yüreğine sıgmayan bir ben var içimde.İçime sıgdıramadıgım heyecanlarkelepçelerini kırmış umutlar var.İçine sıgamadıgım mekanlaryüreğime sıgdıramadıgım tek bir bedene ait senler var.

Sevmenin çoşkusunda kanatlanıyor gelecege umudun bakışları.Hüznün titreyen bedeni ısınıyor avuçlarında.Bir tat kalıyor kimsenin bir yerlerde tatmadıgı kadar sıcak tatlıyı andıran bir tat dudaklarımda.Sonbaharın yaprakları dökülüyor aşkımız yeşeriyor dökülen yaprakların ayak uçlarında.

Kalabalıklar silik senin gözlerinse karanlıklara meydan okuyor.Akrep yelkovanı kovalamaktan vazgeçip çeviriyor bakışlarını üzerimize.Zamanı zamansız kılmamıza şaşkın kalıyor nefes alan kim varsa yeryüzünde.

Efsaneler boynu bükük kalıyor, aşka ait yazılanlar suskun.Yaşamın ötesinde tek bir nefes oluyoruz.Sadece sen ve ben...

Kaç asır öpüşebilir insan hiç durmak bilmeden?Kaç sevgili yakalar her bakışmada aynı heyecanı yeniden?Dünü unutup bugünü gelecek yapmaya kimin gücü yeter sen ve ben dışında?

Şimdi zamana meydan okumaya varım kollarında.Yaşadıgım her şey silindi düne dair.Ve ben aşkı yeniden yazıyorum seninle.

Sevginin bile kıskanacagı gibi seviyorum seni.
çok guzeldi canım sagolasın
aşk alışmıştır kilitli kapılara sürgülü gönüllere...
ne kadar kaçsan da kaçmak istesende...
aşk gelip gönle yerleşiyor...
perdeler ne kadar kalın olsada...

yüreğine sağlık aşksız...
cok guzeldı aşksız

yüregine saglık
yüreğiNe sağLık cNm

çoooq qüzeLdi....
SEVGİLİ ARKADAŞLARIM HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN. KALBİNİZDEN SEVGİ VE AŞK EKSİK OLMASIN HEP SEVGİYLE KALIN.
resim_20080618120639_6.gif

hiç titremesin ne elin*

ne de bana verdiğin yüreğin sil gitsin..

bana inanmadın* güvenmedin ya;
hiçbir şeyin önemi kalmadı benim için..
buruşturup bir yana atsan*
belki bu kadar acımazdı kalbim..

hiç titremesin elin* sil gitsin.
ben sensiz kalmam nasıl olsa..
dünyanın öbür ucunda da olsan*
gözümü yumsam yanı başımda olacaksın

elimi kalbime koyacak olsam*
usul usul dokunurum sana*kaçamazsın..

çok yoruldum artık*inan..
ne anlatmaya halim kaldı*
ne de anlaman için zaman..
vazgeçmeyeceksin inandıklarından..
işte o yüzden sevgilim*
hiç titremesin elin* yüreğin..

aşk sevip de kaybetmek mi ?..
aşk* yaşamayı bilene aşktır..
aşk* sevmeyi bilene aşktır..
aşk* özlemleri ile aşktır..
Aşk* hasrettir!

!

aşk nedir biliyor musun ?
aşk anlatılamayacak kadar anlamlı
anlatılamayacak kadar güzel
bir o kadar da yürekliliktir!

ben yürekliydim* ama şimdi ağlıyorum..

birini sevmek yetmiyormuş

birini özlemekte yetmiyormuş
aşkı ben yanlış anlamışım

sil gitsin..

Teşekürler aşksız güzel bir paylaşım...

Sevgiyle KaL.

fındık-s

Efsaneler boynu bükük kalıyor, aşka ait yazılanlar suskun.Yaşamın ötesinde tek bir nefes oluyoruz.Sadece sen ve ben...

Kaç asır öpüşebilir insan hiç durmak bilmeden?Kaç sevgili yakalar her bakışmada aynı heyecanı yeniden?Dünü unutup bugünü gelecek yapmaya kimin gücü yeter sen ve ben dışında?

Şimdi zamana meydan okumaya varım kollarında.Yaşadıgım her şey silindi düne dair.Ve ben aşkı yeniden yazıyorum seninle.

Sevginin bile kıskanacagı gibi seviyorum seni.

vay vay vay aşksız süper olmuş bu sevgiler bırakmasın seni her zamanki gibi harikaydı.....

ahhhhhhhh ahhhhhhh..... nerde o sevgiler yalansız, çıkarsız.....

teşekkürler ..